x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

BLOG


Czwarte drzewo w krakowskiej Alei Kongresowej jest „nasze”

16 listopada 2017

Aleja Kongresowa w Krakowie

Tym razem o ciekawej i bliskiej nam inicjatywie. Podczas Kongresu i Targów Watercoolers Europe został zasadzony czwarty już platan w tzw. Alei Kongresowej w Krakowie. Drzewa mają nie tylko upamiętnić ważne kongresy, ale też pomagać w walce z zanieczyszczeniami powietrza w mieście. Jest to proekologiczna inicjatywa Miasta Kraków, Krakowskiego biura Festiwalowego oraz Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. 

Czytaj dalej »


Czy kawa to używka? Sprawdź najnowsze badania!

08 listopada 2017

kawa Segafredo

Kawa - wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez tego aromatycznego napoju, który już po kilku łykach wprowadza w doskonały nastrój i dodaje energii. Niezastąpiona każdego ranka oraz w te dni, gdy aura za oknem jest usypiająca. Jednak mimo tego oczywistego dobrego wpływu na samopoczucie, wiele mówi się o tym, że czarny napar nie wpływa dobrze na zdrowie człowieka. Czy słuszne jest postrzeganie kawy jako używki? Okazuje się, że w świetle najnowszych badań wiele się zmienia.

Czytaj dalej »


Jak wyczyścić ekspres do kawy?

07 listopada 2017

Expresy do kawy Saeco

Jest ranek, a Ty już czujesz ten cudowny aromat - czy to na jawie, czy jeszcze w wyobraźni. Doskonały smak - natychmiast budzi Cię do życia! Jednak ekspres do kawy był doskonałą inwestycją. Problem polega jednak na tym, że z każdą kolejną filiżanką smak jest jakby… inny? Ale, niestety, nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zastanawiasz się, co się stało? Może po prostu zapominasz o niektórych zabiegach, którym musisz poddawać urządzenie, by nie tylko posłużyło Ci dłużej, ale też… po prostu zawsze parzyło pyszną kawę! Dowiedz się, jak powinno wyglądać czyszczenie ekspresu do kawy! Czytaj dalej »Sprawdź, jakie działanie ma kawa na nasz organizm!

03 listopada 2017

KAWA SEGAFREDO

Duża część społeczeństwa nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez porannej filiżanki kawy. Spora ilość osób nie poprzestaje na jednej porcji tego trunku. Jesteśmy przyzwyczajeni do picia kawy, proponujemy ją swoim gościom i umawiamy się na jej wspólne wypicie do kawiarni i pijemy ją niemal litrami, kiedy przyjdzie zarwać noc. Jednak rzadko zastanawiamy się jakie działanie ma  kawa na organizm  i co dokładnie dzieje się po jej wypiciu. Czytaj dalej »


Jaką wybrać kawę do ekspresu ciśnieniowego?

02 listopada 2017

KAWA SEGAFREDO

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych i jednocześnie najczęściej spożywanych napojów na świecie. Nie brakuje fanów tego czarnego napoju, jego smaku, głębokiego aromatu oraz pobudzenia, jakie zapewnia zawarta w każdej filiżance kofeina. Nie ulega przy tym wątpliwości, że najsmaczniejszy jest napar przyrządzany w ekspresie ciśnieniowym, który pozwala wydobyć z ziaren wszystko to, co najlepsze. Powstaje przy tym jednak pytanie - jaka kawa do ekspresu ciśnieniowego nadaje się najbardziej i która z wielu dostępnych kaw zapewni najlepszej jakości napój?Czytaj dalej »


Automatyczny czy kolbowy - jaki ekspres do kawy wybrać?

01 listopada 2017

Ekspres do kawy Saeco


Automatyczny czy kolbowy - jaki ekspres do kawy wybrać?

Tylko odpowiednio dobrany ekspres do kawy sprawi, że sporządzona kawa nabierze smaku. Sprawdź, jaki ekspres do kawy zakupić dla swojej firmy - automatyczny czy kolbowy!

Ekspres do kawy - jaki wybrać?

Przy wyborze ekspresu do kawy powinniśmy się kierować:

  • zastosowaniem,

  • jakością,

  • obsługą,

  • rozmiarami,

  • pojemnością.

Obecnie najpopularniejszymi ekspresami do kawy są ekspresy automatyczne i kolbowe.

Czytaj dalej »Jaki ekspres do kawy kupić?

18 września 2017

Jaki ekspres do kawy kupić

Dzięki ekspresowi do kawy można przygotować filiżankę idealnego i aromatycznego napoju. Wielu wielbicieli kawy zastanawia się: „jaki ekspres do kawy kupić?” –  na rynku wybór urządzeń do parzenia kawy jest bardzo duży. Można wybierać pomiędzy ekspresami przelewowymi, ciśnieniowymi i ciśnieniowo-przelewowymi. Należy jednak przy tym pamiętać, że smak kawy uzależniony jest nie tylko od urządzenia, ale także od gatunku kawy, jej rodzaju i jakości.


Czytaj dalej »


Jaki jest najlepszy ekspres do kawy?

15 września 2017

Jaki jest najlepszy ekspres do kawy

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki aromatycznej kawy z ekspresu, co sprawia, że coraz popularniejsze, i jak najbardziej uzasadnione, w tym kontekście staje się pytanie: „jaki jest najlepszy ekspres do kawy?” Trudno jednak na to pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wiele zależy od indywidualnych preferencji. Nie bez znaczenia jest także budżet, którym dysponujemy na zakup tego typu sprzętu.


Czytaj dalej »


Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

14 września 2017

dzierżawa ekspresów do kawy Saeco

Spotkanie biznesowe wymagają specjalnej oprawy, w tym również w postaci kawy, która stanowi najpopularniejszy napój na świecie. Podanie dobrej kawy jest częścią strategii budowania dobrego wizerunku firmy i relacji biznesowych. Co istotne, przygotowanie dobrej kawy nie jest równoznaczne z koniecznością zakupienia dobrego ekspresu ciśnieniowego, bowiem w tym zakresie można skorzystać z oferty firmy, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy.


Czytaj dalej »


Najlepsza kawa ziarnista - tylko Segafredo

13 września 2017

Najlepsza kawa ziarnista - Segafredo

Smak kawy uzależniony jest od wielu czynników, w tym szczególności od rodzaju oraz sposobu jej przyrządzania. Najpopularniejszym gatunkiem kawy jest Arabika, która ma ok. 70% udziału na globalnym rynku kawowym. Charakteryzuje się ona czekoladowym posmakiem i stosunkowo niską zawartością kofeiny, co powoduje, że bardzo często jest mieszana z Robustą  – bardziej pospolitym gatunkiem kawy. Krajem, który słynie z produkcji wysokiej jakości kaw są Włochy, z których pochodzi m.in. kawa Segafredo.

Czytaj dalej »


Expres do kawy saeco - zobacz jego największe zalety!

12 września 2017

expres do kawy saeco

Kawa przygotowana w ekspresie charakteryzuje się głębokim smakiem i niepowtarzalnym aromatem. W celu zintensyfikowania doznań smakowych należy wybierać kawę ziarnistą, charakteryzującą się niskim stopniem wypalenia. Wpływ na smak tego napoju ma również jakość wody, a także posiadany ekspres do kawy. Najlepiej wybierać sprzęt zaufanych producentów, cieszących się renomą i uznaniem klientów. Sprawdź, jakie zalety ma ekspres do kawy marki Saeco!

Czytaj dalej »


Jak picie dużej ilości wody wpływa na Twój organizm?

11 września 2017

picie dużej ilości wody

Woda bierze udział we wszystkich ważnych procesach w organizmie człowieka, umożliwia trawienie enzymów, oddychanie komórkowe, a także zapobiega wielu chorobom. Jej nieoceniony wpływ na funkcjonowanie organizmu doceniano już w starożytności. Picie dużej ilości wody poprawia pamięć i koncentrację, a także wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej. Nie bez znaczenia jest również to, że woda poprawia kondycję skóry oraz zapewnia odpowiedni poziom jej nawilżenia.

Czytaj dalej »


Woda gazowana w ciąży - czyli co powinna pić przyszła mama?

08 września 2017

woda gazowana w ciąży

Kobiety w ciąży powinny zwracać szczególną uwagę na swoje nawyki żywieniowe, w tym również na sposób nawadniania organizmu. Wypijane napoje mają duży wpływ na samopoczucie zarówno przyszłej mamy, jak i dziecka. Według opinii specjalistów najlepszym sposobem na nawodnienie organizmu kobiety w ciąży jest wysokiej jakości woda mineralna – najlepiej wzbogacona o jod, magnez i wapń. Oprócz tego przyszła mama może pić herbatę, soki owocowe oraz przetwory mleczne.

Czytaj dalej »


Jak wyglada proces wydobycia wody?

07 września 2017

Wydobycie wody Dar Natury

Zarówno woda źródlana, jak i woda mineralna odznaczają się bogactwem związków i substancji mineralnych, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu człowieka. Sposób wydobywania wody uzależniony jest w głównej mierze od jej rodzaju i położenia. Wyróżnia się, m.in. wody: gruntowe, wgłębne, głębinowe oraz artezyjskie  i  subartezyjskie. Różnią się one smakiem, właściwościami oraz usytuowaniem.

Czytaj dalej »


Woda na nerki - czy woda mineralna ropuszcza kamienie nerkowe?

05 września 2017

woda na nerki

Lecznicze właściwości wody mineralnej znane są ludzkości od bardzo dawna. Kuracje wodne stosowane były już w starożytnym Egipcie, a ich drogocenne działanie było doceniane nawet przez ojca medycyny – Hipokratesa. Pierwsze dowody, potwierdzające lecznicze właściwości wody mineralnej, pochodzą z końca XVII stulecia. Wśród znanych i udowodnionych powodów, dla których warto pić wodę mineralną, można wymienić działanie moczopędne, które sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu.

Wedle zaleceń specjalistów należy pić co najmniej 1,5 l wody dziennie. Najlepiej wybierać wodę mineralną, ponieważ zawarte w niej składniki mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.


Czytaj dalej »


Kawa z mlekiem, czy kawa bez mleka - oto jest pytanie

04 września 2017

Kawa z mlekiem

Kawa ceniona jest na całym świecie ze względu na swój głęboki smak, niepowtarzalny aromat i właściwości pobudzające. Oprócz klasycznej, czarnej kawy smakosze wybierają również kawę wzbogaconą o cukier, mleko lub śmietankę. Pomiędzy zwolennikami kawy bez dodatków, a miłośnikami kawy z mlekiem trwa zażarty konflikt o to, która z nich jest lepsza. Przy ich ocenie brane są pod uwagę walory smakowe, a także wpływ na organizm człowieka. O ile preferencje smakowe są kwestią indywidualną, o tyle w kwestiach zdrowotnych warto zaufać specjalistom – lekarzom i dietetykom.


Czytaj dalej »


Kawa w ziarnach a kawa mielona - czym się różnią?

01 września 2017

kawa w ziarnach

Z pewnością niemalże każdy smakosz kawy zastanawiał się nad tym, czym rożni się kawa w ziarnach od kawy mielonej, i która z nich jest lepsza. Kwestia ta jest indywidualna i uzależniona w głównej mierze od preferencji smakowych oraz możliwości sprzętowych. Podstawową zaletą kawy w ziarnach jest aromat i niepowtarzalny smak. Natomiast kawa mielona pozwala na szybkie przygotowanie gorącego napoju o właściwościach pobudzających.

Czytaj dalej »


Jakie właściwości ma kawa?

31 sierpnia 2017

kawa właściwości

Wiele mówi się o negatywnym wpływie kawy na zdrowie oraz o jej silnie uzależniającym działaniu. Jednakże kofeina – najpopularniejszy składnik kawy – przyśpiesza metabolizm oraz wspomaga proces odchudzania. Oprócz tego kawa poprawia krążenie krwi, zmniejsza ból mięśni oraz przyczynia się do opóźnienia procesów starzenia się organizmu.

Czytaj dalej »


Wszystko co powienieś wiedzieć o kawie

30 sierpnia 2017

wszystko o kawie Segafredo

Kawa jest napojem znanym na całym świecie ze swoich pobudzających właściwości. Jej najdroższy gatunek – kopi luwak pochodzi z południowo-wschodniej Azji i jest wytwarzany z ziaren kawy, wydobywanych z odchodów łaskuna palmowego. Natomiast najpopularniejszym gatunkiem kawy na świecie jest Arabika, która stanowi ok. 70% światowego rynku kawowego.

Czytaj dalej »


Czy w ciąży można pić kawę

29 sierpnia 2017

Czy w ciąży można pić kawę

Temat szkodliwości picia kawy w ciąży jest kontrowersyjny, ponieważ zdania specjalistów w tym zakresie są podzielone. Tak naprawdę poziom szkodliwości najpopularniejszego napoju na świecie uzależniony jest od rodzaju kawy, zawartości kofeiny, a także od tego ile przyszła mama wypija filiżanek kawy dziennie. Nadmiar kawy w ciąży może prowadzić do poronienia lub do przedwczesnego porodu, dlatego też należy uważać na to, żeby nie przekraczać maksymalnie dopuszczalnej dawki kawy w ciąży.

Czytaj dalej »


Najdroższa kawa na świecie - dlaczego jest taka wyjątkowa?

28 sierpnia 2017

Najdroższa kawa na świecie

Za sprawą swojego niepowtarzalnego smaku i właściwości pobudzających kawa jest najpopularniejszym napojem na całym świecie. Jej ziarna są chętnie wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, ponieważ zawierają substancje znacznie opóźniające procesy starzenia się skóry. Smak kawy uzależniony jest od jej gatunku, warunków klimatycznych i sposobu zbierania ziaren. Za najdroższą kawę na świecie uznaje się kopi luwak – gatunek kawy, który pochodzi z południowo-wschodniej Azji.

Czytaj dalej »


Kawa Segafredo - najlepsza kawa w Twojej firmie

25 sierpnia 2017

Kawa Segafredo od Getfresh

Wielu pracowników nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia od filiżanki aromatycznej kawy. Napój ten wprawia w dobry nastrój, pobudza, odgania resztki snu, a także pobudza kreatywność i sprawia, że szare komórki zaczynają pracować. Nic więc dziwnego, że poranna kawa w pracy to dla wielu swoisty rytuał. Warto zadbać, by napój serwowany w twojej firmie był doskonałej jakości oraz świetny w smaku. Kawa Segafredo to mieszanki ziaren tak skomponowane, by cieszyć intensywnym aromatem oraz pełnym smakiem.

Czytaj dalej »


Kawa do ekspresu - najlepsza jakość w ofercie od Get Fresh

24 sierpnia 2017

kawa do ekspresu

Jaki ekspres do kawy sprawi, że mała czarna będzie smakować doskonale, a jej aromat oczaruje wszystkich wokół? Jedynie ciśnieniowy ekspres i sposób parzenia zastosowany w tym urządzeniu sprawia, że z kawy wydobywane jest wszystko to, co najlepsze, a jej bogaty smak zachwyca. Jednak by napój rzeczywiście był tak doskonały, nie tylko ekspres powinien być dobrej jakości, ale i sama mieszanka poddawana parzeniu. Kawa do ekspresu - jaką wybrać? Czytaj dalej »


Poranna kawa w firmie - najlepszy sposób na początek dnia

23 sierpnia 2017

poranna kawa

Kawa to napój, który doskonale pobudza. Zawdzięcza to zawartości kofeiny, czyli substancji dodającej energii do działania. Na niektórych nawet sam zapach kawy działa motywująco do pracy. Nic więc dziwnego, że wielu pracowników po przyjściu do firmy oddaje się małemu rytuałowi wypicia porannej kawy. Dlaczego jest to dobry pomysł i lepiej wypić pierwsza kawę w pracy niż w domu?

Czytaj dalej »


Ekspres do kawy Saeco - najlepszy sprzęt dla Twojej firmy

22 sierpnia 2017

Ekspres do kawy saeco

Wybór ekspresu do kawy do firmy nie jest zadaniem łatwym. Należy wziąć pod uwagę różne czynniki, takie jak liczba pracowników w firmie oraz miejsce, jakie można przeznaczyć na nowe urządzenie. Ogromne znaczenie ma również jakość sprzętu i napoju, jaki można dzięki niemu uzyskać. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem świetnego ekspresu do kawy, Saeco to dobry wybór. Czytaj dalej »


Ekspresy do kawy - zobacz jak to działa

21 sierpnia 2017

Ekspresy do kawy saeco

Wybór dobrego ekspresu do kawy do firmy nie jest zadaniem prostym. Podczas poszukiwania odpowiedniego urządzenia należy wziąć pod uwagę kilka kwestii: zarówno jakość maszyny, jak i rodzaj i smak kawy, która może być w niej przygotowywana. Nie bez znaczenia jest również wygoda oraz cena wybranego rozwiązania. Ekspresy do Kawy Dar Natury to połączenie doskonałej kawy i dobrej jakości urządzeń, a to wszystko w atrakcyjnej ofercie. Czytaj dalej »


Jak urozmaicić smak kawy? Wypróbuj przyprawy do kawy!

18 sierpnia 2017

Kawa z przyprawami

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy. Niektórym zastępuje ona śniadanie, dla innych stanowi swoisty rytuał po przyjściu do pracy. Wyjście na kawę lub spotkanie ze znajomymi przy tym napoju jest doskonałym sposobem na spędzanie czasu. Jednak… Czy kawa musi zawsze smakować tak samo? Otóż nie. Istnieje wiele przypraw do kawy, które zmienią ją w zupełnie nowy napój i nadadzą nowego charakteru. Jesteś ciekaw, jak przygotować kawę z przyprawami i jakie mieszanki warto do niej dodać, by zyskała na smaku i aromacie? Oto kilka pomysłów.

Czytaj dalej »


Wzorki na kawie - mozesz zrobić je sam!

17 sierpnia 2017

Wzorki na kawie segafredo

Kawa podawana w kawiarniach nie tylko doskonale smakuje, ale również świetnie wygląda. Wszystko dzięki temu, że przygotowują ją specjaliści. Potrafią oni tworzyć piękne i estetyczne wzorki na kawie, które umilają spożywanie napoju i chwile relaksu. Może się wydawać, że wykonanie takiego wzorku na kawie to czynność skomplikowana i wymagająca wielu umiejętności oraz praktyki. I rzeczywiście, tego typu zdobienie kawy wpisuje się w dziedzinę sztuki baristycznej, zwanej latte art. Prawda jest jednak taka, że stworzenie prostych kompozycji nie jest takie trudne, a kawę z wzorkiem można wykonać samemu w domu. Jak to zrobić i co będzie do tego potrzebne? Czytaj dalej »


Jaki gatunek kawy wybrać?

16 sierpnia 2017

Oferta kawy Segafredo i ekspresów Saeco

Istnieje wiele rodzajów kaw, a każdy z nich jest inny. Co za tym idzie, rodzaj naparu przygotowany z danych ziaren także będzie się różnić, a smak, w zależności od gatunku, będzie inny. Jak więc odnaleźć się w tym i wybrać taki gatunek kawy, który będzie doskonały pod względem smaku oraz aromatu, a także dopasowany do oczekiwań?

Czytaj dalej »


Cała prawda o kawie: ile kofeiny ma kawa?

15 sierpnia 2017

kawa segafredo

Jedni piją kawę o poranku, bo nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia bez pobudzającej do życia dawki kofeiny. Inni uwielbiają smak kawy, ale sięgają po tę bezkofeinową, bo zawarta w napoju substancja pobudzająca działa na nich zbyt mocno. Panuje także pogląd, że mleczne napoje na bazie kawy zawierają w sobie mniej kofeiny, niż napar parzony w ekspresie oraz bezpośrednio przed wypiciem w szklance. Jak to jednak wygląda w rzeczywistości i ile kofeiny ma kawa?

Czytaj dalej »


Kawa z ekspresu nie musi być nudna, sprawdź przepisy na kawę!

14 sierpnia 2017

kawa z ekspresu

Kawa zaparzona w ekspresie do kawy ma niepowtarzalny smak i aromat, jednak picie nieustannie napoju przygotowywanego w ten sam sposób może z czasem się znudzić. Warto więc urozmaicić sobie smak małej czarnej i korzystając z dobrego przepisu na kawę, stworzyć coś nowego. Jest wiele opcji - kawy mleczne, z dodatkami i syropami. Ten napój nie musi być nudny! Poznaj kilka ciekawych przepisów na kawę, które pozwolą ci odmienić smak naparu i nadać mu nowego charakteru. Czytaj dalej »


Sekret baristy: parzenie kawy

11 sierpnia 2017

Parzenie kawy - najlepsze sposoby segafredo

Mimo, że pijemy ten napój każdego dnia, tajniki profesjonalnego parzenia kawy są dla nas owiane tajemnicą. Bariści mają swoje sposoby parzenia kawy, które sprawiają że jest wyjątkowo aromatyczna, intensywna i smakowita. Sposoby parzenia kawy różnią się w zależności od jej gatunku, rodzaju napoju oraz technik wykorzystywanych przez baristę. Jak parzyć kawę, by zachwycała smakiem i zapachem? Zaraz się wszystkiego dowiesz.

Czytaj dalej »


Rodzaje kaw - która z nich jest najmocniejsza?

10 sierpnia 2017

kawa segafredo ziarnista

Osoby rozpoczynające dzień od kawy zwykle nie zastanawiają się, z jakich ziaren został wykonany ich napój. To duży błąd! Znając pochodzenie i cechy poszczególnych gatunków kawy, możemy znaleźć smak, który będzie najlepiej odpowiadał naszym oczekiwaniom, Rodzaj kawy ma ogromne znaczenie dla intensywności jej smaku oraz aromatu. Warto o tym wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego produktu. Czytaj dalej »


Jaką kawę ziarnistą wybrać?

09 sierpnia 2017

kawa ziarnista do ekspresu ciśnieniowego

Pobudzająca moc kawy to coś, czego wielu z nas potrzebuje o poranku. Czasami sam jej aromat wystarczy, by postawić sennego człowieka na nogi. Dobra kawa ziarnista może też dodać energii do pracy i wykonywania codziennych obowiązków. Tylko jak wybrać dobrą kawę ziarnistą, gdy ich oferta jest tak ogromna? Okazuje się, że to wcale nie takie trudne.  Dobra kawa ziarnista do ekspresu ciśnieniowego powinna się wyróżniać kilkoma cechami. I wcale nie musisz być specjalistą od kawy, aby je rozpoznać.  Za chwilę dowiesz się, jaką kawę wybrać, by skutecznie umilić sobie nie tylko poranek, ale i cały dzień - zarówno w pracy, jak i w domu. Czytaj dalej »


Ekspres do kawy ciśnieniowy - czym różni się od zwykłego ekspresu?

08 sierpnia 2017

ekspres do kawy ciśnieniowy Saeco

Ekspres do kawy ciśnieniowy - czym różni się od zwykłego ekspresu?

Kawa to napój, który ma wielu zwolenników. Jedni uwielbiają kawę ziarnistą, którą sami mielą w młynku, drudzy nie lubią fusów i preferują rozpuszczalną. Nie da się jednak ukryć, że najlepsza nie tylko w smaku, ale przede wszystkim pod względem jakości, jest kawa przygotowana w ekspresie. Szczególnie warty uwagi jest ciśnieniowy ekspres do kawy. Czym różni się od ekspresu przelewowego i czy warto takie urządzenie zakupić?


Czytaj dalej »


Ekspres do kawy - jaki wybrać?

07 sierpnia 2017

ekspres do kawy

Ekspres do kawy - jaki wybrać?

Ekspres do kawy to urządzenie, które każda osoba lubiąca kawę powinna mieć. Maszyna do parzenia czarnego napoju daje gwarancję najlepszego smaku i aromatu. Jednak nie każde urządzenie ma takie same właściwości, a na rynku dostępnych jest kilka rodzajów ekspresów. Jak zatem wybrać dobry ekspres do kawy i czym kierować się przy zakupach?

Czytaj dalej »


Jakie korzyści niesie za sobą picie wody na czczo?

21 lipca 2017

Czysta źródlana woda Dar Natury

Ciało ludzkie w większości składa się właśnie z wody. Ta życiodajna substancja, niezbędna do życia znajduje  się we wszystkich tkankach organizmu. Wiedząc, jak wielkie ma znaczenie, należy zadbać o prawidłowe nawodnienie - co jednak robić jeśli nie masz nawyku picia wody? Jest na to sposób! Wystarczy, że będziesz pamiętać o spożyciu od 1 do 4 szklanek wody dziennie na czczo! W ten sposób unikniesz zaburzeń funkcjonowania organizmu i wielu chorób związanych z nieodpowiednim nawodnieniem. To takie proste! Chcesz poznać korzyści, jakie z tego płyną?

Czytaj dalej »


Jakie promocje ma dla Ciebie Dar Natury na lato?

20 lipca 2017

promocje -woda dar natury

Okres letni zazwyczaj obfituje w upały. Podczas wysokich temperatur na zewnątrz powinniśmy odpowiednio zadbać o swój organizm i pamiętać, by systematycznie uzupełniać płyny, inaczej grozi nam osłabienie i w konsekwencji mogą zdarzyć się omdlenia. By zapobiegać takim sytuacjom przygotowaliśmy promocję na wodę źródlaną dla Twojej firmy oraz domu. Sprawdź naszą ofertę!

Czytaj dalej »


Chcesz zamówić wodę do firmy? Formalności nie trwają długo!

19 lipca 2017

Woda do firmy Dar Natury

Człowiek powinien dziennie wypijać około 2 litry wody. Odpowiednie nawodnienie jest potrzebne, aby zagwarantować organizmowi prawidłowe funkcjonowanie, a rozkojarzenie, ból głowy, senność i nadmierne zmęczenie często są objawami odwodnienia. Stały dostęp do dobrej jakości wody w miejscu pracy poprawia wydajność i samopoczucie pracowników. Nieocenioną pomocą są w tym przypadku dystrybutory z wodą, jakie posiada w ofercie dostawca wody - firma Dar Natury. Jak zamówić usługę dowozu wody do biura?

Czytaj dalej »


Jesteś naszym klientem? Czy wiesz jakie możliwosci proponuje Ci nasza Strefa Klienta?

18 lipca 2017

Strefa Klienta Dar Natury

Prawidłowe nawodnienie jest niezbędnym warunkiem dobrego samopoczucia i zdrowia. Dorosły człowiek powinien wypijać około 2 litrów wody dziennie, w przeciwnym razie zacznie odczuwać skutki odwodnienia - bóle głowy, zmęczenie, rzadsze oddawanie moczu, suchość skóry. Aby tego uniknąć, trzeba pić wodę! Na rynku dostępnych jest wiele opcji: mineralna, źródlana, z sokiem, gazowana, z dystrybutora - jaką wodę wybrać? Jeśli zależy Ci zarówno na wysokiej jakości Twojej wody, jak i niskiej cenie, a przy okazji cenisz sobie komfort - Strefa Klienta firmy Dar Natury to opcja dla Ciebie!

Czytaj dalej »
O wodzie bez lania wody - co daje picie wody?

13 lipca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Picie wody jest jednym z topowych tematów, poruszanych zarówno przez lekarzy, dietetyków, jak i trenerów personalnych. Może wydawać się, że problem ten jest tak oczywisty, iż nie pozostaje już nic do powiedzenia. Niestety, znaczna część Polaków wciąż nie stosuje się do zaleceń ekspertów. Woda do picia to nie tylko gaszenie pragnienia. To także prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, witalność i dobra kondycja oraz samopoczucie. Dowiedzmy się, jak istotne jest picie wody, co daje jej regularne spożywanie, a co dzieje się, kiedy jesteśmy odwodnieni. Poznajmy odpowiedź na pytanie co daje picie wody!

Czytaj dalej »


Czysta woda do picia - jaki ma wpływ na funkcjonowanie organizmu?

12 lipca 2017

Zdrowa źródlana woda Dar Natury

Każdy z nas wie, że picie czystej wody jest zdrowe i pozytywnie wpływa na organizm. Ważne jest więc regularne uzupełnianie płynów, powinniśmy pić około 1,5-2 l wody dziennie. Niestety najczęściej po prostu o tym nie pamiętamy lub nie mamy czasu na tzw. łyk wody. Czas to zmienić i wprowadzić do swojego życia zdrowy nawyk picia wody!

Czytaj dalej »


Czym się charakteryzuje woda wysokozmineralizowana?

11 lipca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Każdego dnia musimy dostarczać do naszego organizmu odpowiednią ilość wody (około 2 litrów). Jest to niezbędne do utrzymania jego prawidłowego funkcjonowania. Na sklepowych półkach mamy szeroki wybór wód do picia, ale czy zastanawialiśmy się kiedyś, czym się od siebie różnią? Najważniejszy jest oczywiście skład mineralny, czyli zawartość pierwiastków (kationy i aniony). Największą ich ilość mają wody wysokozmineralizowane. Sprawdźmy, czym dokładnie się charakteryzują.

Czytaj dalej »


Zdrowa woda - czyli jaka? Jakie powinna miec cechy?

10 lipca 2017

Zdrowa woda Dar Natury

Choć z korzystnego wpływu picia wody na nasz organizm wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, często nie zastanawiamy się nad tym, którą z nich powinniśmy wybrać. A przecież nie wszystkie z nich są takie same! Różnią się bowiem od siebie nie tylko źródłem wydobycia, ale też zawartością składników mineralnych, których odpowiednia ilość jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania naszego ciała. Dowiedz się, jakie rodzaje wód dostępne są na rynku i jak wybrać tę najlepszą dla siebie! Czytaj dalej »


Pij dużo wody, a problem osmozy nie będzie Cię dotyczył!

07 lipca 2017

Źródło wody Dar Natury

Czym jest osmoza? Osmozę definiuje się jako proces przechodzenia wody z roztworu o mniejszym stężeniu do roztworu o większym stężeniu. Zachodzi on w warunkach laboratoryjnych oraz w organizmach żywych i służy do regulacji gospodarki wodno-elektrolitowej. W sytuacjach skrajnego odwodnienia osmoza jest mechanizmem ratującym życie, natomiast na co dzień jest przyczyną bólów głowy. Na czym dokładnie polega zjawisko osmozy i co robić aby go uniknąć?  Należy się odpowiednio nawadniać! Razem z dystrybutorem filtrów do wody Dary Natury podpowiadamy, ile wody dziennie pić i jak rozpoznać pierwsze objawy odwodnienia. Czytaj dalej »


Jakie składniki mineralne powinny znaleźć się w wodzie?

06 lipca 2017

Woda źródlana Dar Natury

O tym, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, wie chyba każdy z nas. W końcu nasze ciało składa się nawet w 75% z wody, a tracimy ją poprzez wiele procesów fizjologicznych, nawet oddychanie. Utrata już 3% tej życiodajnej substancji powoduje zmęczenie i osłabienie, a 10% zagraża naszemu życiu. Jednak dzięki regularnemu piciu wody nie tylko uzupełniamy jej zasoby w naszym ciele, ale także dostarczamy organizmowi niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania substancji. Dowiedz się, jakie składniki mineralne występujące w wodzie korzystnie wpłyną na Twoje zdrowie!

Czytaj dalej »


Urządzenie filtrujące wodę - jakie do małej firmy?

05 lipca 2017

Filtr do wody - Dar Natury Oasis

Według przepisów BHP każdy pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom dostęp do wody pitnej. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie w swojej firmie urządzenia filtrującego wodę. Dzięki niemu mamy pewność, że woda, którą spożywamy jest czysta i zdrowa. Sprawdźmy zatem, jak wybrać filtr do wody? Czytaj dalej »Możliwości jakie daje Ci Dar Natury: skomponuj własną ofertę. Na czym to polega?

03 lipca 2017

Skomponuj ofertę z darem Natury

Zalecane dzienne spożycie wody dla dorosłego człowieka wynosi około 2 litrów. Odpowiednie nawodnienie jest potrzebne, aby zagwarantować organizmowi prawidłowe funkcjonowanie: szybki metabolizm, wydalanie toksyn, nawilżanie skóry od wewnątrz; słowem – aby jak najlepiej dbać o własne zdrowie, dobrą kondycję i świeży wygląd należy pić odpowiednią ilość wody. Stały dostęp do dobrej jakości wody ułatwia jej regularne spożywanie - w niewielkich ilościach, ale często. Nieocenioną pomocą są w tym przypadku dystrybutory z wodą, jakie posiada w ofercie dostawca wody - firma Dar Natury . Jak zamówić tego typu usługę?


Czytaj dalej »


Jaką wodę pić? Tylko wodę źródlaną!

30 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

W sklepie regały z wodą aż się uginają pod ich ciężarem. Na pewno wielokrotnie sam stawałeś przed dylematem, którą butelkę wody włożyć do koszyka. Przeciętny konsument myśli wtedy, że “woda to woda” i nie warto poświęcać temu zbyt dużo uwagi. Jednak okazuje się, że to błąd! Otóż woda źródlana różni się od mineralnej. I tu rodzą się pytania: jaką pić wodę na co dzień? Jaką wodę pić w ciąży? Jaka woda będzie najbardziej odpowiednia dla niemowlaka? Sprawdźmy. Czytaj dalej »


Czym jest woda zasadowa? Kto powinien ją pić?

29 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Woda to podstawowy składnik naszego organizmu, dlatego jest tak ważna do jego prawidłowego funkcjonowania. Nie bez przyczyny więc powinniśmy wypijać około 2 litrów wody dziennie. Najistotniejsze jest jednak to, jaką wodę spożywamy - jej jakość ma ogromne znaczenie. Ostatnio coraz bardziej popularna stała się tzw. woda zasadowa. Sprawdźmy, czym się wyróżnia i kto powinien ją pić.

Czytaj dalej »Jaka jest prawidłowa zawartość wody w organizmie?

27 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Bezbarwna, bezwonna i bez smaku. Nie dostarcza wartości odżywczych, jednak bez niej człowiek nie jest w stanie wytrzymać dłużej niż 10 dni. Chodzi oczywiście o wodę, która jest najważniejszym budulcem ludzkiego organizmu. Woda stanowi około 60 % masy ciała dorosłego człowieka. Sprawdź, dlaczego tak ważne jest, żeby kontrolować procentową zawartość wody w organizmie. Czytaj dalej »


Filtry do wody w biurze - biznesowy look w Twojej firmie!

26 czerwca 2017

Filtry do wody od Get Fresh

Według badań, aby zapewnić organizmowi odpowiednie warunki funkcjonowania, dorosły człowiek powinien spożywać w ciągu dnia 1,5-2 litry wody. Ponieważ połowę życia spędzamy w pracy, to właśnie tam pijemy najwięcej. W polskim prawie istnieje zapis mówiący, że o tym, że pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom dostęp do wody pitnej. Oczywiście w dzisiejszych czasach nawet woda w kranie nadaje się do spożycia, jednak dużo bardziej profesjonalnie wyglądają wolnostojące dystrybutory zapewniające dostęp do zimnej i ciepłej wody.

Czytaj dalej »


Jak działa urządzenie filtrujące wodę?

23 czerwca 2017

Filtr do wody - Dar Natury Oasis

W dzisiejszych czasach coraz bardziej zależy nam na prowadzeniu zdrowego stylu życia. Staramy się spożywać najwyższej jakości jedzenie, ale czy taką samą wagę przywiązujemy do wody, którą pijemy na co dzień? Czas przemyśleć tę kwestię i rozważyć zastosowanie filtrów, które skutecznie oczyszczają wodę.

Czytaj dalej »

Poradnik biegacza: jak ugasić pragnienie podczas aktywności fizycznej?

15 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Woda to eliksir życia - nasze ciało składa się z niej nawet w 75 procentach. Na pewno każdy słyszał o zasadzie wypijania dziennie ok. 1,5-2 litrów wody lub, bardziej precyzyjnie, 1ml na 1 kcal spożywanego pokarmu, czy 30ml na każdy kilogram masy ciała. Jednak nasze zapotrzebowanie na ten życiodajny płyn może się zmieniać w zależności od wieku czy… wysiłku fizycznego. Ile wody pić podczas treningów? Zobacz nasz poradnik biegacza i dowiedz się, jak uzupełniać płyny by zachować właściwy poziom nawodnienia organizmu!

Czytaj dalej »


Jaką wodę pić w ciąży?

14 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Woda jest niezbędna do życia. Także tego najmniejszego. Dlatego też kobiety ciężarne w szczególny sposób powinny zadbać o nawodnienie. Picie wody w ciąży nie tylko korzystnie wpływa na rozwój maluszka, ale także może poprawić samopoczucie przyszłej mamy. Jednak warto pamiętać, że woda wodzie nierówna i dowiedzieć się jaką wodę pić w ciąży!

Czytaj dalej »


Miękka woda a twarda - jakie są różnice?

13 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Każdy z nas wie, że woda może być miękka lub twarda, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z różnic między nimi. Jest to jednak bardzo istotna kwestia. Na twardość wody wpływają zawarte w niej związki wapnia i magnezu. Sprawdźmy zatem, jakie dokładnie różnice występują między miękką wodą a twardą.

Czytaj dalej »


Mineralizacja wody - od czego jest uzależniona?

12 czerwca 2017

Mineralizacja wody  - od czego jest uzależniona? / Dar Natury

Aż do 70% naszego organizmu składa się z wody - dlatego tak ważne jest jej systematyczne uzupełnianie w ciągu dnia. Często zapominamy jednak o tym, że nie każda woda jest taka sama! Większość wód zawiera bowiem rozmaite sole mineralne - ale różnią się one stopniem nasycenia tymi cennymi dla naszego zdrowia składnikami. Jaką wodę pić, aby nie tylko nawodnić organizm, ale też zadbać o prawidłowy poziom makro- i mikroelementów?

Czytaj dalej »


Twarda woda lepsza dla Twojego organizmu - prawda czy mit?

09 czerwca 2017

Woda żródlana Dar Natury

Twarda woda jest zdecydowanie zmorą wszystkich gospodyń domowych - pozostawiony przez nią osad jest nie tylko mało estetyczny, ale też trudny do usunięcia. Dużo poważniejszym zagadnieniem jest jednak wpływ twardej wody na nasze zdrowie. Różne źródła podają niekiedy sprzeczne informacje - według jednych picie twardej wody z kranu jest wielkim niebezpieczeństwem dla naszego organizmu, podczas gdy według drugich twarda woda jest bogata w pierwiastki, które są nam niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania. A jaka jest prawda? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Czytaj dalej »


Dieta wodna - na czym polega, kto może ją stosować?

08 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Słysząc o diecie wodnej, większość z nas wyobraża sobie uporczywą głodówkę, podczas której wolno nam jedynie pić czystą wodę. Jednak tak naprawdę stanowi ona rodzaj kuracji oczyszczającej, podczas której z powodzeniem można jeść normalne posiłki, należy jedynie pamiętać o  piciu wody w odpowiednich ilościach i o odpowiednich porach. Na czym dokładnie polega dieta wodna?

Czytaj dalej »


Pracodawco! Zadbaj o wodę dla Twoich pracowników!

07 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Dostarczanie napojów dla pracowników to obowiązek, który ciąży na każdym pracodawcy, szczególnie w przypadku, gdy pracownicy są zmuszeni do pracy w warunkach uciążliwych np. gdy towarzyszy im zbyt wysoka lub niska temperatura w pomieszczeniach lub przestrzeniach otwartych. Absolutne minimum to woda dla pracowników, która jest niezbędna każdemu człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania przez cały dzień. Jak wybrać dobrą wodę do picia dla pracowników biurowych i nie tylko? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze wody dla firmy! Czytaj dalej »


Europejski Kongres Gospodarczy z udziałem GetFresh

06 czerwca 2017

GetFresh właściciel marki Dar Natury
IX Europejski Kongres Gospodarczy

Już same liczby brzmią imponująco. 132 sesje, 700 prelegentów, ponad 9 tysięcy uczestników. To podsumowanie dziewiątej już edycji jednej z najważniejszych konferencji biznesowych w Europie Centralnej, czyli Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Trzydniowe spotkanie jest miejscem, gdzie podczas debat prowadzi się rozmowy o najistotniejszych kwestiach gospodarczych dla  całego kontynentu. Czytaj dalej »


Detox organizmu - pij wodę, a toksyny usuną się same!

05 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Ociężałość, senność, bóle brzucha czy głowy, a nawet przeziębienia, to tylko kilka objawów świadczących o nadmiernym nagromadzeniu się toksyn w naszym organizmie. Ostatnio bardzo modne stały się jednodniowe detkoxy organizmu, jednak dużo lepszym i bardziej praktycznym pomysłem jest wprowadzenie do swojej diety systematycznie pitnej czystej wody. W jaki sposób woda może zastąpić detox organizmu?

Czytaj dalej »


Rodzaje wód: mienarlna, źródlana, stołowa, lecznicza

01 czerwca 2017

Woda źródlana Dar Natury

Lato to okres, w którym powinniśmy dostarczać swojemu organizmowi nawet do trzech litrów wody, aby zapewnić sobie odpowiednią równowagę wodną. Jednak podczas zakupów pojawia się pytanie, którą z dostępnych w sklepach wód butelkowanych najlepiej wybrać? Przygotowaliśmy, krótki przewodnik po najpopularniejszych rodzajach wód.


Czytaj dalej »


Jaka woda do kawy? Porady dla smakoszy!

31 maja 2017


Jaka woda do kawy? Porady dla smakoszy!

Letni poranek z filiżanką mocnego espresso czy wieczór we dwoje ze zmysłowym cappuccino? Niezależnie od tego, jaki rodzaj kawy lubisz, ważne, żeby była ona przyrządzona w profesjonalny sposób. Okazuje się, że nie tylko pochodzenie ziaren ma znaczenie, równie ważna przy parzeniu kawy jest woda, której używamy.

Czytaj dalej »


Pijesz wodę z cytryną? Świetny pomysł!

30 maja 2017


Większość z nas była kiedyś na diecie odchudzającej lub przeprowadzała domowy detoks organizmu. Wszystkie one mają jedna cechę wspólną - picie odpowiedniej ilości wody - zwykle zaleca się 1,5-2 litrów. Jednak bardzo często słyszy się też o zaletach picia wody z cytryną. Czy to rzeczywiście dobry pomysł? Dowiedz się więcej na temat wpływu tego napoju na nasz organizm! Czytaj dalej »


Woda dla dzieci, czyli dlaczego dzieci powinny pić wodę?

29 maja 2017

Woda źródlana Dar Natury

Zarówno woda mineralna jak i woda źródlana, wypijane w odpowiednich ilościach zapewniają prawidłowe nawadnianie organizmu. Regularne picie wody eliminuje odwodnienie organizmu. Dbanie o systematyczne spożywanie płynów jest dość prostą czynnością, jeżeli chodzi o osoby dorosłe. Dużo trudniejsze wydaje się nawadnianie dzieci, które nie zawsze lubią pić wodę, i często robią to bardzo rzadko, jeżeli nie są dobrze przypilnowane przez opiekuna. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jaka woda dla dzieci może być świetnym rozwiązaniem, oraz dlaczego tak ważne jest, aby Twoje dziecko piło często!

Czytaj dalej »


Jesteś tym co... pijesz. Czyli co powinna zawierać najlepsza woda mineralna?

21 maja 2017

Co powinna zawierać najlepsza woda mineralna - Dar Natury

Każdy z nas wie, że aby nasz organizm mógł funkcjonować prawidłowo, potrzebuje dostarczania mu odpowiedniej ilości wody - średnio 1,5-2 litrów dziennie, a latem nawet więcej. Nic dziwnego, w końcu ponad połowa naszego ciała składa się właśnie z tej życiodajnej substancji. Jednak woda wodzie nierówna. Czy wiemy, jakich drogocennych składników mineralnych powinniśmy w niej szukać?

Czytaj dalej »


Woda gazowana, czy niegazowana - po którą powinniśmy siegać częściej?

19 maja 2017

Woda źródlana Dar Natury

Podobno są dwie kategorie ludzi - jedni są zwolennikami picia wody gazowanej, drudzy zachwycają się zdrowotnymi właściwościami wody niegazowanej. Spór między nimi oscyluje wokół argumentów zarówno dotyczących zdrowia, jak i smaku. O ile ci pierwsi wierzą, że woda gazowana szkodzi organizmowi, o tyle ci drudzy są przekonani, że woda z bąbelkami wspomaga trawienie i poprawia apetyt. A jak jest w istocie? Po wodę gazowaną czy niegazowaną powinniśmy sięgać częściej?

Czytaj dalej »


Funkcje wody - dlaczego jest tak dla nas ważna?

15 maja 2017

Woda źródlana Dar Natury

O konieczności regularnego uzupełniania płynów w ciągu dnia z pewnością wie każdy z nas. Woda to przecie eliksir życia - nasze ciało składa się z niej, zależnie od wieku, nawet w 75 procentach! Ale czy wszyscy wiemy, jakie funkcje woda pełni w organizmie człowieka? Dowiedz się, jaka jest rola wody w naszym ciele i którą wybrać, aby była najbardziej korzystna dla naszego zdrowia!

Czytaj dalej »


Jak uzupełnić elektrolity w organizmie?

08 maja 2017

Źródło wody Dar Natury

Nasze ciało to jedno z najdoskonalszych dzieł Matki Natury - doskonale zaprojektowane o niezwykłych zdolnościach regeneracyjnych. Jednak aby ten niezwykle skomplikowany system mógł funkcjonować prawidłowo, potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych - w tym elektrolitów. Dowiedz się, czym są, za co odpowiadają i ja uzupełnić ich deficyty!

Czytaj dalej »


Co pić podczas treningu?

07 maja 2017

Woda źródlana Dar Natury


Nawadnianie organizmu, a szczególnie nawadnianie podczas treningu, jest podstawą jego sprawnego funkcjonowania. Odwodnienie może być dla człowieka bardzo niebezpieczne, a jesteśmy na nie narażeni szczególnie podczas intensywnego ruchu. Picie podczas treningu jest konieczne! Należy zadać sobie pytanie, co pić podczas treningu, ile pić wody dziennie oraz jak nawodnić organizm. Poznanie tych odpowiedzi stanowi fundament odpowiedniej troski o zdrowie i dobrą kondycję!


Czytaj dalej »


Chcesz schudnąć? Pij wodę!

04 maja 2017

Woda źródlana Dar Natury

Chcesz schudnąć? Pij wodę!

Niezależnie od tego, jaką dietę odchudzającą wybierzemy - bardziej czy mniej restrykcyjną, opartą na dokładnie określonym jadłospisie czy po prostu unikaniu pustych kalorii - wszystkie mają jedną cechę wspólną - picie odpowiedniej ilości wody. Z pewnością wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ona dla naszego organizmu. W końcu w ponad połowie składamy się z tego życiodajnego płynu! Czy jednak woda rzeczywiście jest w stanie wspomóc proces odchudzania? A jeśli tak, to jak i ile jej pić?


Czytaj dalej »


Ile pić wody, by zachować piękną skórę na dłużej?

02 maja 2017


W czasach dążenia do zachowania idealnej sylwetki i dobrego zdrowia, coraz częściej zadajemy sobie pytanie - ile pić wody, aby zaspokoić potrzeby naszego ciała. Nawadnianie organizmu jest podstawą. Odwodnienie to nie tylko odwodniona skóra, ale także szereg poważnych konsekwencji, które w skrajnych przypadkach prowadzą do ciężkich chorób, a nawet do śmierci. Regularne picie wody w odpowiednich ilościach chroni nas i odżywia. Właściwości wody są niezastąpione! Woda mineralna oraz woda źródlana powinny stanowić nieodłączny element, towarzyszący nam każdego dnia!

Czytaj dalej »


Co w swojej ofercie ma GetFresh?

25 kwietnia 2017

Dystrybutor do wody - Dar Natury

Według wielu badań dzienne spożycie wody u dorosłego człowieka wynosi nawet dwa litry. Jest to ilość, która pozwala organizmowi na prawidłowe funkcjonowanie, usuwanie toksyn, wsparcie przemiany materii i nawilżenie skóry od wewnątrz. Woda źródlana powinna być przyswajana niewielkimi porcjami przez cały dzień. Oznacza to, że powinniśmy mieć do niej dostęp nawet w miejscu pracy. W takiej sytuacji nieoceniony staje się dystrybutor wody mineralnej. W zależności od swoich potrzeb wybieramy odpowiednią pojemność butli i rodzaj dystrybutora.

Czytaj dalej »


Pracodawco! Czy wiesz, że masz obowiązek zapewnić wodę dla swoich pracowników? Zamów dystrybutor do

21 kwietnia 2017

GetFresh właściciel marki Dar Natury

Firma ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom wodę lub inne napoje do picia, nie ważne czy pracują na stanowiskach robotniczych czy biurowych. Zasady dostarczania wody i innych napojów opisano w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 26 września z 1997 roku odnoszącego się do spraw ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku jest dostawa wody do firm proponowana przez firmę GetFresh właściciela marki Dar Natury.

Czytaj dalej »22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody!

21 marca 2017

Światowy Dzień Wody – 22 marca - Dar Natury

Dzień Wody i jego obchody powinny na trwałe zagościć w naszym kalendarzu. Obchody jego dotyczą gospodarowania zasobami wody na świecie, a co za tym idzie jej ilości i jakości. Jak podaje Organizacja Narodów Zjednoczonych, która to święto ustanowiła w 1993 r., ponad 663 miliony ludzi żyje dzisiaj bez dostępu do bezpiecznego źródła wody. Często muszą pokonywać duże odległości, aby do niego dotrzeć lub ponosić konsekwencje zdrowotne wynikające z korzystania z wody zanieczyszczonej.

Czytaj dalej »


Woda - jak czytać etykiety

15 marca 2017

Jak czytać etykietę - woda Dar Natury

Stojąc przed sklepową półką uginającą się pod najróżniejszymi rodzajami wód mineralny i źródlanych, można czasem stracić głowę. Etykiety na butelkach kuszą nas atrakcyjnymi nazwami i informacjami o bogactwie minerałów, rekomendacjami instytutu Matki i Dziecka czy renomowanym miejscem wydobycia wody. Jak spośród tylu produktów wybrać wodę, która będzie najlepsza dla naszego zdrowia? Przede wszystkim warto poświęcić chwilę na uważne przyjrzenie się składom mineralnym poszczególnych wód.

Czytaj dalej »


Kawa i herbata-jaką temperaturą wody należy je zalewać?

15 marca 2017

Kawa i herbata-jaką temperaturą wody należy je zalewać - Dar Natury

Aromatyczna, pobudzająca kawa o poranku i gorąca herbata po męczącym dniu należą do tych drobnych przyjemności, które potrafią „zrobić nam dzień” i wprawić w lepszy nastrój. Jednak, aby w pełni cieszyć się smakiem i aromatem kawy lub herbaty, warto wiedzieć, w jaki sposób je parzyć i jaka powinna być optymalna temperatura wody. 

Czytaj dalej »


Dystrybutor z gorącą wodą – jak to działa

15 marca 2017

Dystrybutor z gorącą wodą

Dystrybutor gorącej wody to jeden z rodzajów dystrybutorów wody, który oferuje bardzo szybki dostęp do gorącej wody. W urządzenie to warto wyposażyć firmę, biuro czy też inne miejsce pracy. Dowiedz się, jak działa dozownik gorącej wody i dlaczego warto w niego zainwestować! Czytaj dalej »


Dla kogo woda mineralna, a dla kogo źródlana?

13 marca 2017

Woda Dar Natury - woda źródlana i woda mineralna

Dla naszego zdrowia istotne jest nie tylko to, czy pijemy wodę regularnie, ale również to, jaką wodę pijemy. W zależności od zawartości minerałów, woda może w różny sposób wpływać na funkcjonowanie organizmu – zarówno w pozytywny, jak i negatywny sposób. Zanim kupimy kolejną zgrzewkę wody butelkowanej, warto poznać kilka przydatnych faktów na temat jej właściwości. 

Czytaj dalej »


Woda miedzy posiłkami

10 marca 2017

Woda Dar Natury - woda między posiłkami

Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego i bardziej intuicyjnego niż picie wody. Tymczasem nawet w przypadku tak prostej, wręcz banalnej czynności warto znać kilka zasad, które sprawią, że woda będzie rzeczywiście służyć naszemu zdrowiu, a organizm będzie prawidłowo nawodniony. Jak zatem należy pić wodę? Czy picie między posiłkami jest lepsze niż popijanie w trakcie posiłku?

Czytaj dalej »
Aplikacje na smartfony pomogą ci w prowadzeniu zdrowego trybu życia.

10 lutego 2017

Wdoda do firmy Dar Natury - 25% rabatu na cały okres trwania umowy


Regularne spożywanie posiłków i uzupełnianie płynów, zdrowe odżywianie, uprawianie sportu – moda na bycie fit z pewnością jest jednym z najmocniejszych i najbardziej pozytywnych trendów ostatnich lat. Jeżeli jednak przez większość życia nie dbaliśmy o picie odpowiedniej ilości wody czy o to, co ląduje na naszych talerzach, przystosowanie się do zdrowego trybu życia może zająć nam trochę czasu. Aby pomóc sobie w wyrabianiu dobrych nawyków, warto skorzystać z przeznaczonych do tego aplikacji na smartfony. My postanowiliśmy przyjrzeć się tym, które przypominają o dostarczaniu organizmowi odpowiedniej dawki wody.

Czytaj dalej »


Woda źródlana pomoże w odchudzaniu

01 lutego 2017

Woda źródlana Dar Natury z dostawą do firm - 25% rabatu przez cały okres trwania umowy

Polem bitwy ze zbędnymi kilogramami jest zazwyczaj siłownia lub bieżnia – nic więc dziwnego, że dążąc do osiągnięcia wymarzonej sylwetki spożywamy znacznie więcej płynów, aby uzupełnić to, co wypociliśmy podczas treningu. Jednak wzmożone uczucie pragnienia po wysiłku fizycznym nie powinno być jedynym powodem do picia wody. Regularne spożywanie wody źródlanej w ciągu całego dnia może nieco ułatwić i przyspieszyć proces odchudzania.

Czytaj dalej »


Sanityzacja: jak nie dopuścić do rozwoju drobnoustrojów w twoim dystrybutorze?

20 Stycznia 2017

Sanityzacja dystrybutora do wody

Dystrybutor do wody, jak każde urządzenie mające związek z pożywieniem lub wodą pitną, wymaga regularnego czyszczenia. Nieustanny kontakt części dystrybutora z wodą może powodować powstawanie osadów mineralnych (składniki mineralne wytrącające się z wody) oraz bakterii i innych drobnoustrojów. Poza tym w trakcie użytkowania dystrybutor jest narażony na zanieczyszczenia przedostające się z zewnątrz, jak np. kurz, opary lub też osady z kawy czy herbaty, które zaparzamy przy pomocy podgrzewanej wody z dystrybutora. 

Czytaj dalej »


Jak rozpoznać, że twój organizm jest odwodniony?

03 Stycznia 2017

Wdoda do firmy Dar Natury - 25% rabatu na cały okres trwania umowy

Pijesz dużo kawy, herbaty czy słodzonych napojów? To wcale nie znaczy, że uzupełniasz płyny – wręcz przeciwnie. Teina i kofeina to substancje, które przyspieszają proces odwodnienia, dlatego ich spożycie zwiększa zapotrzebowanie organizmu na wodę. Jakie objawy świadczą o tym, że nasze ciało nie otrzymuje wystarczającej ilości wody?

Czytaj dalej »


Rola wody w organizmie - dowiedz się, dlaczego jest dla nas tak ważna!

01 Stycznia 2017

rola wody w organizmie

Rola wody w organizmie jest ogromna! Woda w organizmie jest niezastąpiona. Stanowi w końcu główny składniki ciała, ok. 60 - 70% masy dorosłego człowieka. Co ciekawe, niewystarczające nawodnienie organizmu prowadzi do gromadzenia się wody w ciele. Stąd kobiety tak często zastanawiają się jak usunąć wodę z organizmu. Woda mineralna, woda z cytryną - wszystko to powinno zostać nieodłącznym elementem Twojej diety. Zdrowa woda to podstawa! Jeżeli chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem i pięknym wyglądem - przede wszystkim pij wodę. Przeczytaj ten artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się jaką wodę pić oraz poznać rolę wody w organizmie człowieka.

Czytaj dalej »


Polecenie zapłaty

25 maja 2016

GetFresh właściciel marki Dar NaturyGetFresh Sp. z o. o.
FUP Warszawa 97, skr. poczt. 26
02-421 Warszawa

Polecenie zapłaty
Pobierz formularz PDFBezpieczeństwo Polecenia Zapłaty gwarantowane jest przez: przepisy Ustawy z dnia 29.VIII.1997 r. Prawo bankowe (tekst jednolity: Dz.U z 2002 r., nr 72, poz. 665 z późniejszymi zmianami), Porozumienie Międzybankowe z dnia 1 VI 1998 roku dotyczące Polecenia Zapłaty, które podpisały wszystkie banki uczestniczące w tej formie rozliczeń.

Czytaj dalej »


Konkurs dla szkół podstawowych

25 kwietnia 2016

GetFresh właściciel marki Dar Natury

GetFresh Sp. z o.o Oddział Dar Natury wybrało najciekawsze projekty z zakresu oszczędnego gospodarowania wodą w szkole. Prace przygotowali uczniowie szkół podstawowych w ramach konkursu „W mojej klasie wspólnie oszczędzamy wodę”, ogłoszonego w związku z obchodami Światowego Dnia Wody. Zwycięskie placówki otrzymają gry edukacyjne oraz dystrybutory wody mySpring®.

Czytaj dalej »


GetFresh Sp. z o.o. producentem i dystrybutorem wody Dar Natury

01 lutego 2016

GetFresh właściciel marki wody Dar Natury

Informacje o transakcji Eden Springs i Nestle Waters o. Dar Natury.

Z dniem 1 lutego 2016 roku znaną i cenioną markę wody źródlanej Dar Natury dostarcza do biur i domów firma GetFresh. Zmienił się szyld producenta, ale jakość usług i dostarczanego produktu pozostała na najwyższym poziomie. Firma dokłada starań, aby nadal się rozwijać i zapewniać jeszcze lepszą obsługę klienta.Czytaj dalej »


DOBRY PRODUKT 2013 - 2015

01 Stycznia 2016

GetFresh właściciel marki Dar Natury

Drodzy Klienci!
Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem po raz trzeci, poprzez przyznanie nam wyróżnienia Dobry Produkt 2013 i 2014 oraz 2015 dla wody źródlanej Dar Natury.

Czytaj dalej »


>