20.02.2018

Nowe skarby natury w naszej ofercie

Herbata, zaraz po wodzie, broni tytułu najpopularniejszego napoju na świecie. Stanowi doskonałą alternatywę dla kawy. Serwowana jest podczas spotkań towarzyskich i biznesowych.

W ofercie GetFresh przyszedł czas na łyk owocowej inspiracji – nowa linia herbat Premium marki Herbapol. Zamknięte w stylowych kopertkach liście herbaty, zioła i kawałki owoców, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów herbaty.

W ozdobnym opakowaniu znajduje się zestaw różnorodnych kompozycji smakowych, które wzbogacą każdy dzień. Głęboki smak owoców i nuta mięty pobudzą zmysły. Przyjemny aromat herbaty wpłynie pozytywnie na Twój nastrój.

Zestaw Herbapol Premium to idealna propozycja dla osób lubiących delektować się różnymi smakami. Elegancka forma przyjęcia gości zarówno w domu jak i podczas spotkań biznesowych. A także gustowny prezent dla koneserów herbacianych smaków.

W stylowym opakowaniu znajduje się 6 rodzajów herbat zapakowanych w ozdobne koperty:

- czarna – 8szt.

- earl grey – 8szt.

- zielona – 8szt.

- zielona z cytryną – 8szt.

- malinowa – 8szt.

- mięta – 8szt.

Opakowanie zawiera 48 torebek herbaty.

Koleją nowością w ofercie jest herbata w „opakowaniach uzupełniających”. Aby nieustannie cieszyć się ulubionym smakiem herbaty można dokupić opakowanie tylko jednego rodzaju herbaty. Opakowania zawierają po 20 torebek herbaty pakowanej w oddzielne koperty.