22.08.2017

Ekspres do kawy Saeco – najlepszy sprzęt dla Twojej firmy

Wybór ekspresu do kawy do firmy nie jest zadaniem łatwym. Należy wziąć pod uwagę różne czynniki, takie jak liczba pracowników w firmie oraz miejsce, jakie można przeznaczyć na nowe urządzenie. Ogromne znaczenie ma również jakość sprzętu i napoju, jaki można dzięki niemu uzyskać. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem świetnego ekspresu do kawy, Saeco to dobry wybór.

Saeco - ekspresy do kawy dla Twojej firmy

Odpowiednie urządzenie to doskonała jakość kawy. A świetna kawa - większa wydajność pracowników. Napój ten zawiera kofeinę, która nie tylko odgania zmęczenie, ale jednocześnie poprawia koncentrację i wspomaga procesy myślowe. Może więc wyzwolić kreatywność! Nie bez znaczenia jest także fakt, że wypicie świeżo zaparzonego naparu o bogatym smaku i aromacie poprawia nastrój, dzięki czemu wszystkim pracuje się przyjemniej, a atmosfera w biurze staje się przyjemniejsza. A przerwa na doskonałą kawę to idealny moment na rozmowę i integrację całego zespołu. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się firmie Saeco i ekspresom do kawy, które oferują dla firm i zapewnić pracownikom najlepszą kawę.

Saeco - ekspres do kawy, jaki wybrać?

Najlepszy napój można zaparzyć w ekspresie do kawy ciśnieniowym. Saeco to urządzenia tego typu, które pozwalają na przygotowanie aromatycznej, doskonałej kawy i to nie tylko w tradycyjnej, czarnej wersji. Każdy z oferowanych przez Dar Natury ekspresów do kawy Saeco ma funkcję parzenia mlecznych kaw. Dzięki temu można cieszyć się smakiem napoju jak z najlepszej kawiarni w biurze, w przerwie od pracy.

  • ekspres do kawy Saeco Lirika OTC

Jest to ekspres ciśnieniowy, który jest łatwy i szybki w obsłudze. Wyposażono go w młynek do kawy, w którym można ustawić grubość mielenia. Dzięki temu ziarna mielone są bezpośrednio przed parzeniem, co zapewnia świetny smak oraz intensywny aromat przygotowywanego napoju. Szeroki ekran pozwala szybko wybrać kawę, na jaką w danej chwili przyjdzie ochota - intensywne espresso, które może służyć także jako baza do przygotowania mlecznych kawowych napojów, oraz zwykła kawa. Cappuccinatore pozwala na przygotowanie napojów z mlekiem, dzięki czemu można cieszyć się smakiem ulubionej latte czy cappuccino nie tylko w kawiarni.

  • ekspres do kawy Saeco Royal Gran Crema

To urządzenie charakteryzuje się prosta i intuicyjną obsługą, daje również wiele możliwości w zakresie rodzajów kaw. W tym ekspresie można zaparzyć wiele napojów, w tym również te na bazie świeżego mleka. Warte zauważenia jest także to, iż w tym ekspresie możliwe jest przygotowanie dwóch kaw jednocześnie. To ogromna oszczędność czasu, szczególnie w firmach, w których pracuje więcej osób i kolejka po ulubiony napar mogłaby być długa. Ponadto, ekspres Royal Gran Crema wyposażono w funkcję podgrzewania tacy na filiżanki. Przygotowywanie kawy w tym urządzeniu jest proste, szybkie i przyjemne nawet dla osoby, która na co dzień nie korzysta z tego typu sprzętu. W przypadku tego ekspresu do kawy Saeco, instrukcja obsługi nie jest potrzebna.

  • ekspres do kawy Saeco Aulika TOP RI

Ten ekspres do kawy ciśnieniowy od Saeco to propozycja dla dużych i średnich firm. Jego wydajność to około 80 kaw dziennie, wystarczająco więc, by pracownicy większych biur rozpoczęli efektywnie dzień od filiżanki doskonałego napoju. Możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie jest również niezwykle ważna, gdy więcej osób chce przygotować napój, co w dużych firmach jest na porządku dziennym. Nie bez znaczenia jest także fakt, że napoje zaparzane są szybko. Ekspres ten jest wyposażony w funkcję One touch cappuccino/macchiato, dzięki czemu łatwo zrobić doskonałą mleczną kawę. Dodatkowo niezwykle łatwa obsługa czyni ten sprzęt przyjaznym dla każdego.