19.07.2017

Chcesz zamówić wodę do firmy? Formalności nie trwają długo!

Człowiek powinien dziennie wypijać około 2 litry wody. Odpowiednie nawodnienie jest potrzebne, aby zagwarantować organizmowi prawidłowe funkcjonowanie, a rozkojarzenie, ból głowy, senność i nadmierne zmęczenie często są objawami odwodnienia. Stały dostęp do dobrej jakości wody w miejscu pracy poprawia wydajność i samopoczucie pracowników. Nieocenioną pomocą są w tym przypadku dystrybutory z wodą, jakie posiada w ofercie dostawca wody - firma Dar Natury. Jak zamówić usługę dowozu wody do biura?

Oferta sklepu Dar Natury

W zależności od potrzeb, możesz wybrać standardowy dystrybutor lub dystrybutor wody dedykowany dla firm, wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak podgrzewanie wody. Takie urządzenie posiada 2 zbiorniki – plastikowy na zimną wodę oraz ze stali nierdzewnej na ciepłą. Dystrybutor jest również wyposażony w filtr powietrza zasysanego do butli podczas użytkowania, aby woda płynąca z plastikowych kraników pozostała wciąż krystalicznie czysta. Do urządzenia podłącza się butlę z wodą o pojemności odpowiednio 11 i 18 litrów - w niewielkich biurach lepiej sprawdzi się mniejszy rozmiar, a w większych firmach - duży. Jeżeli natomiast chcesz uniezależnić się od dostaw butli z wodą, rozważ zamówienie do biura filtra do wody. Wyglądem przypomina on dystrybutor, z tą różnicą, że podłącza się go do źródła wody.

Jak to działa?

Aby złożyć zamówienie, zarejestruj się na stronie darynatury.pl, następnie wybierz gotowy zestaw lub skomponuj własną ofertę. Formalności nie trwają długo - po prostu uzupełnij formularz zamówienia i poczekają na telefon od konsultanta.Do zawarcia umowy potrzebne są Twoje dane kontaktowe, dane do dostawy oraz wybór sposobu płatności. Na tym etapie możesz dowolnie zmodyfikować swoje zamówienie. Umowa zawierana jest na 12 lub 24 miesiące. Po weryfikacji danych, konsultant firmy Dary Natury dopełnia wszelkich niezbędnych formalności, ustali termin dostawy wody do firmy i cykliczność kolejnych. Gdy nadejdzie fala upałów, możesz zamówić dodatkową butle, zgodnie z cennikiem ustalonym przy zawieraniu umowy. Oferta sklepu Dar Natury obejmuje takżedodatkowe produkty i akcesoria w promocyjnych cenach, takie jak butelkowane wody mineralne, kawa, herbata i syropy owocowe czy kubeczki do wody. Zamawiając je do biura w zestawie oszczędzasz nie tylko czas, ale też pieniądze.

Jakość wody z dystrybutora.

Butle dostarczane przez Dar Natury zawierają wodę źródlaną z ujęcia w Rzeniszowie, z okolic jury krakowsko-częstochowskiej. Jest wydobywana z podziemnego źródła, co gwarantuje krystaliczną czystość i eliminuje konieczność uzdatniania. Dodatkowo, woda natychmiast po wydobyciu jest butelkowana, dzięki czemu nie przedostają się do niej żadne zanieczyszczenia z powierzchni. Woda nadaje się do bezpośredniego spożycia jak również do gotowania czy przygotowywania innych napojów. Jej smak jest bardziej neutralny niż np. wody mineralnej, ponieważ mamy tu do czynienia z mniejszą ilością minerałów (mniej niż 500 mg/l), które wpływają na jej twardość.