16.12.2018

Wyjątkowy prezent – czyli jak wynagrodzić swoich pracowników

Święta, święta coraz bliżej. Choć mamy dopiero listopad, to już teraz warto pomyśleć o prezentach dla swoich pracowników. Podaruj im wyjątkowy prezent, który sprawi, że poczują się docenieni. Nadchodzący czas to znakomity moment na przypomnienie im, jak ważne jest dla Ciebie ich zaangażowanie w codzienne obowiązki. Jeśli szukasz pomysłu na sprawdzony i wyjątkowy prezent, to mamy dla Ciebie znakomitą propozycję, która będzie trafionym rozwiązaniem dla każdej firmy. Zainwestuj w ekspres do kawy, który umili Twoim podwładnym codzienne wykonywanie obowiązków. Zamień się w Świętego Mikołaja i spraw im przyjemność w ten nadchodzący czas!

Podaruj swoim pracownikom wyjątkowy prezent

Prezenty świąteczne dla pracowników firmy stały się już tradycją. Co roku dbamy o to, aby podarować naszym podwładnym nawet drobne upominki, które wyrażą nasze zadowolone z ich codziennego zaangażowania i korzystnie wpłyną na wizerunek firmy. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że pozytywna atmosfera w firmie wpływa na wydajność i chęć pracowników do pracy. Duże znaczenie mają nie tylko codzienne relacje pomiędzy samymi podwładnymi, lecz także stosunek pracodawcy do nich. Okres przedświąteczny jest więc znakomitą okazją nie tylko do sprawienia im drobnych upominków, lecz także wyjątkowego prezentu, który stanie się źródłem codziennej przyjemności. Najlepiej takiego, który będzie praktyczny i wpisze się w potrzeby wszystkich.

Z kawą w biurze dzień stanie się piękniejszy

Część z nas z pewnością nie wyobraża sobie dnia bez kawy. Szczególnie w pracy - szklanka czarnego espresso po przyjściu do biura nie tylko dodaje nam energii, lecz także nastraja pozytywnie na cały dzień. Dobrze mieć pod ręką świeżą kawę także w trakcie lunchu, popołudniowej przerwy oraz zawsze wtedy, gdy przyjdzie nam na to ochota. Nic więc dziwnego, że stały dostęp do ulubionego napoju w trakcie pracy pozytywnie wpływa na samopoczucie i motywację do działania. Ekspres do kawy w biurze sprawi, że każdy z Twoich pracowników będzie miał nieograniczony dostęp do swojej ulubionej kawy. Espresso, cappuccino, a może zwykła czarna kawa? Dzięki nowoczesnemu urządzeniu każdy będzie mógł przygotować wybraną przez siebie kawę w zaledwie kilka minut. Ze szklanką ulubionego napoju w dłoni praca sprawi większą przyjemność, a codzienne obowiązki będą szły zdecydowanie sprawniej.

Wyjątkowy prezent dla pracowników: ekspres do kawy od Daru Natury

Ekspresy do kawy są nowością w ofercie GetFresh, który jest dostawcą wody Dar Natury. Szeroki wybór dostępnych pakietów pozwoli Ci wybrać ofertę, która będzie najbardziej dopasowana do potrzeb firmy. Przy wyborze pakietu kluczowa będzie ilość osób korzystających z ekspresu każdego dnia oraz ilość wypitych kaw na osobę. Zróżnicowane abonamenty pozwolą wybrać dogodne i opłacalne rozwiązanie także w przypadku małych firm, w których pracuje kilka osób. GetFresh dołożył wszelkich starań, aby przy niewielkich nakładach finansowych pracownicy mogli delektować się codziennie pyszną i świeżo parzoną kawą.

Dlaczego warto wybrać ofertę od Daru Natury?

Podarowując swoim pracownikom ekspres do kawy od Daru Natury, masz gwarancję, że otrzymają produkt na najwyższym poziomie. Regularne dostawy świeżej kawy najwyższej jakości sprawią, że nawet najwięksi smakosze tego napoju będą pod wrażeniem świadczonych przez nas usług.

Wybierz jeden z pakietów Barista 2, Barista 4 lub Barista 6 dla swojej firmy, który gwarantuje Ci:

• wyjątkowy produkt: kawa Segafredo o niezwykłym smaku i aromacie będzie codziennie dostępna dla wszystkich pracowników Twojej firmy;

• wysoką jakość produktu: oferowane przez nas ekspresy do kawy produkowane są przez renomowaną włoską markę Saeco;

• wygodę: na bieżąco dostarczamy kawę do Twojej firmy i dbamy o serwis Twojego ekspresu;

• niskie koszty: dzięki praktycznym pakietom nie musisz decydować się na dużą, jednorazową inwestycję. Wystarczy, że skorzystasz z comiesięcznej, abonamentowej opłaty.

Chcesz zaskoczyć swoich pracowników i podarować im wyjątkowy prezent? Wybierz jeden z ekspresów do kawy w ofertach pakietowych od Daru Natury!