25.08.2017

Kawa Segafredo – najlepsza kawa w Twojej firmie

Wielu pracowników nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia od filiżanki aromatycznej kawy. Napój ten wprawia w dobry nastrój, pobudza, odgania resztki snu, a także pobudza kreatywność i sprawia, że szare komórki zaczynają pracować. Nic więc dziwnego, że poranna kawa w pracy to dla wielu swoisty rytuał. Warto zadbać, by napój serwowany w twojej firmie był doskonałej jakości oraz świetny w smaku. Kawa Segafredo to mieszanki ziaren tak skomponowane, by cieszyć intensywnym aromatem oraz pełnym smakiem.

Kawa ziarnista Segafredo

Dobry ekspres do kawy to jedna kwestia, kolejną jest wybór doskonałej jakościowo kawy. Połączenie tych dwóch składników to gwarancja napoju jak z kawiarni, który zachwyci nawet największych miłośników kawy. Dlaczego kawa Segafredo jest dobrym wyborem dla firmy?
Segafredo Zanetti to włoska marka, która istnieje na rynku od 1973 roku. Kawa Segafredo produkowana jest w rejonach Bolonii we Włoszech. Firma ma własną palarnię Sesto di Rastignano, gdzie kawa jest wypalana przed posłaniem jej w świat.

  • Kawa ziarnista Segafredo to różnego rodzaju mieszanki. Zawierają w sobie odpowiednio dobrane proporcje różnych gatunków kawy: arabiki oraz robusty. Pozwala to na stworzenie wielu kompozycji smakowych, odpowiednich do przygotowywania zarówno aromatycznego espresso, jak i delikatniejszych, mlecznych kaw
  • W zależności od proporcji, dostępne są zarówno słabsze kawy o mniejszej mocy i łagodniejszym smaku, jak i te mocniejsze, bardziej intensywne. Kawa, która jest stuprocentową arabiką, to kawa delikatna, aromatyczna, natomiast odpowiedni dodatek ostrzejszej w smaku robusty czyni z niej mieszankę bardziej wyrazistą. Dzięki temu kawa może smakować inaczej każdego dnia i każdy może odnaleźć idealny smak dla siebie.
  • Kawę Segafredo można zakupić do użytku domowego w mniejszych opakowaniach, jednak firmy mogą zaopatrzyć się w kilkukilogramowe paczki ziaren. Dzięki temu dłużej można cieszyć się smakiem doskonałego napoju.

Kawa Segafredo - opinie klientów

Najlepszym dowodem na to, że kawa ziarnista Segafredo jest dobrym wyborem dla twojej firmy są opinie o produkcie, które pojawiają się w sieci. Smakosze kawy twierdzą, że Segafredo to ziarna o wyrazistym aromacie i doskonałym smaku. Jest to również kawa idealna zarówno do przygotowania intensywnego, apetycznego espresso, jak i delikatniejszych napojów kawowych na bazie mleka.

Kawa ziarnista Segafredo dla Twojej firmy

Dar Natury umożliwia wykupienie pakietów, na które składa się profesjonalny ciśnieniowy ekspres do kawy, a także opakowanie ziarnistej kawy. W ramach pakietu można wybrać urządzenie o wydajności dostosowanej do wielkości firmy i liczby pracowników, a wielkość opakowania kawy dostosowana jest do danego ekspresu. Można wybrać spośród kaw:

  • Segafredo Vending Espresso, czyli intensywna w smaku kawę, doskonałą do przygotowania espresso oraz americana, jak również wyraziste caffe latte oraz cappuccino o większej mocy
  • Segafredo Vending Dolce, czyli kawa o nieco mniejszej intensywności smaku, idealna do mlecznych kaw: cappuccino oraz caffe latte
  • Segafredo Speciale 100% Arabica, czyli łagodna w smaku kawa o bogatym aromacie. Doskonała zarówno do intensywnego espresso, jak i delikatniejszego cappuccino.