14.09.2017

Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

Spotkanie biznesowe wymagają specjalnej oprawy, w tym również w postaci kawy, która stanowi najpopularniejszy napój na świecie. Podanie dobrej kawy jest częścią strategii budowania dobrego wizerunku firmy i relacji biznesowych. Co istotne, przygotowanie dobrej kawy nie jest równoznaczne z koniecznością zakupienia dobrego ekspresu ciśnieniowego, bowiem w tym zakresie można skorzystać z oferty firmy, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy.

Ekspres do kawy dla małej i dużej firmy

Skorzystanie z usług firmy, oferującej wynajem ekspresów do kawy, to dobre rozwiązanie dla firm, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Opcja ta sprawdzi się dobrze zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i tych o ładzie korporacyjnym. Przy dzierżawie ekspresów do kawy należy uwzględnić liczbę pracowników oraz spotkań biznesowych w miesiącu. Niewielkim firmom poleca się wynajem ekspresu Saeco Lirika OTC, który idealnie sprawdzi się zarówno do przygotowania klasycznej kawy czarnej, jak i kawy z mlekiem. Urządzenie to jest proste w obsłudze, którą znacznie ułatwia menu w języku polskim. Właściciele małych firm mogą postawić również na ekspres Saeco Royal Gran Crema, który jest łatwy w konserwacji. Decydując się na pierwszy z wymienionych ekspresów, można zakupić pakiet, pozwalający na przygotowanie ok. 30 kaw dziennie. Natomiast dzierżawa ekspresu Royal Gran Crema umożliwia zakup pakietu, z którego można zaparzyć od 30 do 60 kaw dziennie. Natomiast w firmach, w których jest duże zapotrzebowanie na kawę, dobrze sprawdzi się pakiet wraz wynajmem ekspresu Seaco Aulika TOP RI, w ramach którego można przygotować nawet 100 kaw dziennie.

Warunki dzierżawy ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresu do kawy jest rozwiązaniem bardzo wygodnym dla wielu przedsiębiorców, ponieważ nie muszą oni zaprzątać sobie głowy serwisowaniem sprzętu, jego czyszczeniem oraz koniecznością uzupełniania zapasów kawy. Poza tym zaletą wynajmu ekspresu do kawy jest również uniknięcie dużego wydatku na zakup dobrej jakości urządzenia. Nie bez znaczenia jest to, że takie rozwiązanie eliminuje wiele niedogodnień, związanych z naprawą ekspresu i jego czyszczeniem.

Koszty wynajmu ekspresów do kawy

Koszty dzierżawy ekspresów do kawy uzależnione są od wybranego wariantu. W przeliczeniu kosztów jednej filiżanki kawy najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wybór opcji, pozwalającej na przygotowanie ok. 100 kaw dziennie. Nie jest to jednak rozwiązanie dla wszystkich – w przypadku mniejszych firm lepiej sprawdzą się skromniejsze pakiety.