03.07.2017

Możliwości jakie daje Ci Dar Natury: skomponuj własną ofertę. Na czym to polega?

Zalecane dzienne spożycie wody dla dorosłego człowieka wynosi około 2 litrów. Odpowiednie nawodnienie jest potrzebne, aby zagwarantować organizmowi prawidłowe funkcjonowanie: szybki metabolizm, wydalanie toksyn, nawilżanie skóry od wewnątrz; słowem – aby jak najlepiej dbać o własne zdrowie, dobrą kondycję i świeży wygląd należy pić odpowiednią ilość wody. Stały dostęp do dobrej jakości wody ułatwia jej regularne spożywanie - w niewielkich ilościach, ale często. Nieocenioną pomocą są w tym przypadku dystrybutory z wodą, jakie posiada w ofercie dostawca wody - firma Dar Natury . Jak zamówić tego typu usługę?

Jak skomponować własną ofertę? | Dar Natury

W zależności od potrzeb, możesz wybrać dystrybutor typowo domowy lub biurowy, z dodatkowymi opcjami, np. podgrzewaniem wody oraz pożądaną liczbę butli z wodą. W ofercie Dar Natury znajdują się gotowe zestawy, np. domowy dystrybutor ceramiczny i dwie 11-litrowe butle z wodą źródlaną na początek. Możesz też skomponować własną ofertę, gdzie samodzielnie decydujesz, ile butelek z wodą potrzebujesz i jaki filtr najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeżeli natomiast chcesz uniezależnić się od dostaw butli z wodą, rozważ zakup filtra do wody. Wyglądem przypomina on dystrybutor, z tą różnicą, że podłącza się go do źródła wody. Filtry do wody występują w różnych rozmiarach - od dużych urządzeń dedykowanych do biur do niewielkich, które można postawić na kuchennym blacie.

Jak złożyć zamówienie? | Dar Natury

Aby złożyć zamówienie, zarejestruj się na stronie darynatury.pl, następnie wybierz gotowy zestaw lub skomponuj własną ofertę. Uzupełnij formularz zamówienia - wtedy skontaktuje się z Tobą konsultant sklepu, podsumuje zamówienie i przedstawi cenę usługi. W tym momencie zawieracie umowę sprzedaży. Kolejne dostawy wody możesz zamawiać już bezpośrednio przez Internet, w dowolnym momencie –wówczas za każde zamówienie płacisz zgodnie z cennikiem zawartym w podpisanej wcześniej umowie. Oprócz standardowej butli z wodą źródlaną, Dar Natury dostarcza również dodatkowe produkty i akcesoria w promocyjnych cenach, które przydadzą się szczególnie w biurach, takie jak butelkowane wody mineralne, kawa, herbata i syropy owocowe czy kubeczki do wody. Wszystko w ramach jednego zamówienia, czyli oszczędność czasu i pieniędzy!

Jaka jest jakość wody dostarczanej przez Dar Natury?

W butlach dostarczanych przez Dar Natury znajduje się woda źródlana z ujęcia w Rzeniszowie, z terenów jury krakowsko-częstochowskiej. Wydobywa się ją z podziemnych złóż, chronionych przed zanieczyszczeniami z zewnątrz – dlatego jest krystalicznie czysta i nie musi być dodatkowo uzdatniana do spożycia. Celem uniknięcia skażenia po wydobyciu, jest ona natychmiast butelkowana. Woda nadaje się do bezpośredniego spożycia jak również do gotowania czy przygotowywania innych napojów. Jej smak jest bardziej neutralny niż np. wody mineralnej, ponieważ mamy tu do czynienia z mniejszą ilością minerałów (mniej niż 500 mg/l), które wpływają na twardość wody.

Przeczytaj również