01.03.2017

Oferta dystrybutorów do wody – która będzie najkorzystniejsza dla Twojej firmy?

Wyposażenie firmy w dystrybutor do wody jest jednym z działań, które nie tylko zwiększają komfort pracy pracowników. Dodatkowo dystrybutor wody w firmie sprawia, że jest ona postrzegana bardziej profesjonalnie. Dowiedz się, z jakiej oferty dystrybutorów do wody skorzystać, aby była ona finansowo opłacalna!

Dlaczego warto zaopatrzyć firmę w dystrybutor wody?

Dystrybutor do wody jest bardzo praktycznym urządzeniem, które w firmie z pewnością zostanie wykorzystane i docenione przez współpracowników oraz gości. Nawet nienagannie zorganizowane firmy co do przestrzeni, mogą mieć jeden mały minus w postaci braku bieżącego dostępu do wody. Nie chodzi tutaj wcale o brak wody w kranie, ale o to, że nie ma możliwości napić się wody wtedy, gdy przychodzi taka potrzeba. Dystrybutory wody znajdujące się na korytarzach firmy lub w biurach wpływają na profesjonalizm firmy, zarówno w kontekście podejścia do gościa lub potencjalnego klienta; pod względem jej wyposażenia; a także troski o komfort wszystkich ludzi znajdujących się na terenie firmy.

Jaki dystrybutor wody dla firmy wybrać?

Rodzaj dystrybutora do firmy, na który się zdecydujemy powinien przede wszystkim zależeć od jej wielkości. Im większa firma i więcej ludzi w niej pracuje oraz przebywa, warto zaopatrzyć się nawet w kilka dystrybutorów wody o dużej pojemności. W przypadku mniejszych działalności, analogicznie - wystarczą mniejsze dystrybutory. W ofercie dystrybutorów do wody Dar Natury możesz znaleźć różnego rodzaju urządzenia. Śmiało możesz sięgnąć po dystrybutor źródlanej wody o pojemności 11l, a nawet blisko 19l. Dodatkowo, możesz zdecydować się na częstotliwość dostawy wody - regularnie raz w miesiącu lub co inny okres czasu, który ustalisz z dostawcą. Dar Natury umożliwia również zamówienie wody przez Internet i dostawę na wskazany adres, dzięki czemu nie musisz się martwić o dodatkowy obowiązek w postaci samodzielnego dostarczania wody do firmy.

Oferty dystrybutorów do wody

Dar Natury, jako jeden z nielicznych dostawców wody, posiada urozmaiconą ofertę, dopasowaną do różnorodnych potrzeb swoich klientów. Spośród ofert dystrybutorów wody do firm można skorzystać z gotowych zestawów i rozwiązań (zestawy dla małych firm; zestawy ekonomiczne; zestawy dedykowane nie tylko do firmy, ale również do domu), a także skomponować własne zamówienie. Co istotne, miesięczne ceny dystrybutora wody oraz dostawy wody do firmy są naprawdę niewielkie. Uwzględniając ofertę, którą wybierzesz, sięgają od około 30 zł do niecałych 90 zł za gotowe zestawy. Koszty te będą nieco niższe, jeśli skorzystasz z promocji i ze zniżek, jakie Dar Natury często proponuje!

Razem z dystrybutorem wody zamów dodatki

Zamawiając dystrybutor do wody warto zamówić również dodatki, czyli różnego rodzaju plastikowe kubki jednorazowego użytku, a także kawy, herbaty i syropy. Do zamówienia możesz również dodać kilka sztuk wody w butelce, która również na pewno przyda się w firmie. Dzięki większemu zamówieniu zaoszczędzisz więcej pieniędzy, ponieważ nie będziesz musiał oddzielnie zamawiać tych produktów i artykułów, ale wszystkie potrzebne rzeczy dostaniesz podczas jednej dostawy.