Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Kawa do biura - idealny prezent dla pracowników!


<
21 grudnia 2017


Kawa do biura Segafredo

Zadowolony pracownik to wydajny pracownik. A co może poprawić humor bardziej niż kubek mocnej, aromatycznej kawy? Chyba nic! Zwykła kawa zalewana wodą z czajnika albo co gorsza - napój z automatu nie mogą się równać z kawą z ekspresu. Zastanawiasz się czy kawa do biura to dobry pomysł? Chcesz zaopatrzyć firmę w ekspres do kawy, ale nie wiesz jaki model wybrać? Bez obaw! Z naszą pomocą na pewno podejmiesz dobrą decyzję.


Ekspres do kawy w biurze - czy to dobry pomysł?

Jeszcze kilka lat temu ekspresy pojawiały się w miejscach pracy niezwykle rzadko. Jednak obecnie coraz więcej pracodawców decyduje się sprawić swoim podwładnym taki właśnie prezent. Ta zmiana wynika z kilku czynników. Przede wszystkim, obecne tendencje na rynku pracy wymagają od pracodawców większego starania o zadowolenie kadry. Prowadzone badania społeczne potwierdzają, że istnieje ogromna zależność między produktywnością pracowników a ich zadowoleniem z warunków miejsca pracy. Jednym z udogodnień, które łatwo zapewnić jest właśnie kawa do biura. Dlaczego wybór dobrej jakości ekspresu do kawy może opłacić się pracodawcy? Można tu  wskazać wiele powodów, takich jak:


  • większa produktywność pracowników,

  • poprawa relacji na linii szef - podwładni,

  • wzmocnienie integracji (ekspres staje się miejscem spotkań i pogawędek “przy kawie”),

  • koniec z pozbawioną smaku kawą z czajnika alb automatu,

  • możliwość częstowania klientów/kontrahentów dobrą kawą, co wpływa na ich zadowolenie.


Nie ma wątpliwości, że dobry ekspres to trafiona inwestycja. Gdy już podejmiesz decyzję o zakupie lub dzierżawie, zastanów się jaki ekspres do kawy wybrać, aby odpowiadał Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Ekspres do kawy - dzierżawa czy zakup?

Zakup ekspresu to zwykle duży wydatek i sporo dodatkowych obowiązków. Zwłaszcza jeśli kupujemy ekspres dla większej liczby osób. Wówczas pojawia się konieczność  ujęcia go w ewidencji środków trwałych i amortyzowania. Do tego dochodzą koszty naprawy i konserwacji. Większość firm wybiera więc dzierżawę. W ten sposób serwis ekspresu spada na barki dostawcy, a miesięczne opłaty pakietowe nie są uciążliwe dla budżetu. Decydując się na dzierżawę, zwykle można otrzymać również kawę do biura po bardzo atrakcyjnej cenie.


Jaki ekspres do kawy sprawdzi się w miejscu pracy?


Wybierając model urządzenia, zastanów się nad tym jakiego ekspresu potrzebujesz. Podstawową kwestią jest liczba osób, które będą z niego korzystać. Z pomocą naszych specjalistów, wybraliśmy ekspresy do kawy, dostosowane do rozmiarów Twojej firmy.


  • Do 30 pracowników - Ekspres Saeco Lirika OTC. Jest to małe, kompaktowe urządzenie o dużych możliwościach. Pracodawcy często wybierają ten model ze względu na uniwersalne zastosowanie - świetnie nadaje się do parzenia zarówno kawy czarnej, jak i białej. Bardzo ważną zaletą jest łatwa obsługa. Ekspres ma duży przejrzysty wyświetlacz, na którym nie pojawiają się żadne zbędne informacje oraz menu w  języku polskim. Warto wybrać ten model, zwłaszcza jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca.

  • od 30 do 60 pracowników - Ekspres Saeco Royal Gran Crema. Ten ekspres posiada kilka udogodnień, które sprawią, że Twoi pracownicy na pewno go pokochają. Ma podgrzewaną tacę na filiżanki, spieniacz mleka, możliwość programowania  mocy kawy, jej ilości oraz temperatury, powiększone pojemniki na kawę i herbatę i wiele innych funkcji. Urządzenie zajmuje mało miejsca, a dzięki automatycznym programom czyszczenia, jego konserwacja jest dziecinnie prosta.

  • powyżej 60 pracowników - Ekspres Saeco Aulika TOP RI. Ekspres do zadań specjalnych z powiększonymi pojemnikami na kawę i wodę. Ma wbudowany moduł Pinless Wonder i co bardzo ważne - bezpośrednie podłączenie do sieci wodociągowej. Jest często wybierany do dużych i średnich biur, a także do lokali gastronomicznych. Trudno o lepszy wybór, jeśli potrzebujemy maszyny, która może przygotować nawet 80 kaw dziennie.


Nadal nie wiesz jaki ekspres do kawy będzie najlepszy do Twojego biura? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, a rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!


Tagi:    kawa do biura    ekspres do kawy    jaki ekspres do kawy   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>