Dostawa wody do domu, biura lub firmy

Sprawdź jak w kilku prostych krokach zapewnić swoim pracownikom i domownikom odpowiednie nawodnienie każdego dnia.
1. Zamówienie
Pomożemy Ci dobrać ofertę na miarę Twoich potrzeb.
2. Umowa
Dopełnij formalności
3. Dostawa
Dostarczamy wodę regularnie w dogodnym dla Ciebie terminie
1. Zamówienie
Wybierz wodę źródlaną Dar Natury 18,9L lub Dar Natury 11L oraz funkcjonalny dystrybutor do wody dostosowany do Twoich potrzeb
2. Umowa
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Do zawarcia umowy potrzebne będą Twoje dane kontaktowe, dane do dostawy oraz do płatności. Umowa zawierana jest na 12 lub 24 miesiące. Na tym etapie zobaczysz również podsumowanie swojego zamówienia. Możesz je dowolnie modyfikować. Po zweryfikowaniu podanych przez Ciebie danych, nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i dopełni wszelkich niezbędnych formalności. Podczas tej rozmowy ustalony zostanie również termin pierwszej dostawy i cykliczność kolejnych.
3. Dostawa
Dostawa zrealizowana zostanie w wyznaczonym terminie. Każda kolejna cykliczna dostawa odbywać się będzie w tym samym dniu, raz na cztery tygodnie.

Woda

Dystrybutory wody, filtry do wody,
PET zgrzewka

Sprawdź
Kawa

Ekspresy do kawy. Najlepsza
włoska kawa w zasięgu ręki

Sprawdź
Produkty dodatkowe

Kubki, woda butelkowana,
kawa, herbata, syrop.

Sprawdź

Dostawa wody do domu, woda do biura lub firmy

Nie zawsze mamy świadomość tego, jak ważne jest dostarczanie naszemu organizmowi codziennej dawki wody. Wypijając zalecaną ilość wody źródlanej, dbamy o prawidłowe nawodnienie organizmu, które ma szereg pozytywnych rezultatów zdrowotnych dla naszego samopoczucia i wyglądu. Warto mieć ulubioną i sprawdzoną wodę pod ręką, dzięki czemu stale będziemy mogli zapewnić sobie oraz swoim bliskim odpowiedni poziom płynów. Dostawa wody do domu lub biura to znakomite rozwiązanie, które poza aspektami praktycznymi pozwoli nam także oszczędzić czas i pieniądze. Poza tym: woda do firmy lub woda do domu prosto ze sprowadzonego i bezpiecznego źródła Daru Natury – czy moglibyśmy wyobrazić sobie korzystniejsze rozwiązanie?

Zadbaj o nawodnienie – woda do domu i do firmy!

Czy pamiętamy o tym, że nie każdy rodzaj wody nadaje się do spożycia w dużych ilościach? Najbardziej korzystna dla naszego organizmu jest woda o niższym stężeniu minerałów, które wpływają na twardość wody. Warto upewnić się, że preferowana przez nas woda pochodzi z bezpiecznego i czystego źródła, gwarantującego jej wysoką jakość i smak. Taka jest właśnie woda z Daru Natury, która pochodzi ze źródlanego ujęcia w Rzeniszowie, mieszczącego się na czystych, ekologicznie terenach. Dzięki temu nasza woda ma szereg dobroczynnych właściwości, które sprawiają, że możemy jej używać zarówno do picia, jak i przygotowywania napojów czy posiłków. Teraz można zamówić ją nie tylko do biura, lecz także domu.

Źródlana woda do domu lub firmy

Szeroka oferta źródlanej wody do domu lub firmy pozwoli nam na wybranie odpowiedniej do naszych możliwości. Nawet jeśli dysponujemy w domu jedynie niewielką przestrzenią albo nasze zużycie wody nie jest odpowiednio duże, możemy wybrać dla siebie odpowiednią ofertę. W zależności od tego, czy zamawiamy dostawę wody do domu, czy wodę z dostawą do firmy, możemy wybrać preferowany przez nas rodzaj dystrybutora oraz pojemność i liczbę butli. Co najważniejsze: odpowiednią ilość wody możemy zamówić przez internet w dowolnym momencie. To znakomite rozwiązanie, które ucieszy wszystkich domowników lub pracowników naszej firmy.

Konfiguracja zamówienia

Przed zamówieniem odpowiedniego pakietu wody dla firm lub wody do domu, powinniśmy starannie przyjrzeć się naszym potrzebom, aby wybrać najbardziej korzystną dla nas ofertę. Jeśli interesuje nas dystrybutor wody do domu, to kluczowa będzie ilość członków rodziny oraz ich indywidualne zapotrzebowanie na wodę. W przypadku firmy – ilość pracowników oraz czas spędzany w biurze. Przy konfiguracji zamówienia dostawy wody będziemy musieli wskazać:
rodzaj interesującego nas dystrybutora
liczbę butli, na jakie mamy zapotrzebowanie
produkty dodatkowe

Umowa

Do wyboru w ramach umowy mamy zarówno gotowe pakiety, jak i opcje indywidualne, w ramach których możemy skonfigurować odpowiednie dla nas elementy oferty. Dodatkowo, chcąc zadbać o odpowiednią jakość wody z dostawą dla firmy i nieograniczony dostęp, możemy zamówić urządzenie filtrujące, dzięki któremu czystą i zdrową wodę będziemy mieć zawsze w zasięgu ręki.

Dostawa wody – jak wygląda konfiguracja zamówienia?

Aby zamówić dostawę wody do domu lub wodę do biura, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie. Do zawarcia umowy na okres 12 lub 24 miesięcy potrzebne będą dane kontaktowe, dane do dostawy oraz rodzaj preferowanej płatności. Na tym etapie można obejrzeć podsumowanie swojego zamówienia i dowolnie je modyfikować. Dopiero wówczas, gdy zweryfikujesz wszystkie dane, nasz konsultant zadzwoni do Ciebie, aby dopełnić wszystkich niezbędnych formalności. Podczas rozmowy będziesz mógł ustalić termin pierwszej dostawy wody oraz cykliczność otrzymywania kolejnych. Możesz być pewny, że wybrana przez Ciebie dostawa wody do domu lub dostawa wody do firmy zostanie zrealizowana w ustalonym terminie. Dla ułatwienia każda cykliczna dostawa odbywać się będzie w tym samym dniu, co cztery tygodnie – dzięki temu na pewno nie zapomnisz o odbiorze dostawy wody.

Chcesz zamówić wodę z dostawą wraz z funkcjonalnym dystrybutorem? Odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami!

Nasze certyfikaty:
Dar Natury
Dar Natury
Dar Natury
Nagroda Dobry Produkt:
Dar Natury
Potwierdzona jakość:
Dar Natury
Dar Natury