Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Źródła wody Dar Natury


Woda Dar Natury pochodzi ze źródła w Rzeniszowie, niedaleko Częstochowy. Miejscowość położona jest na północnych stokach rozległego, wydłużonego wzgórza pomiędzy Wojsławicami a Winownem. Tereny wokół Rzeniszowa znane są z najwyższej jakości, najczystszych wód źródlanych.

Obszar ten budują wapienie woźnickie i czerwone iły, miejscami przykryte cienką warstwą piaszczysto-żwirowych osadów. Budowa geologiczna w sposób naturalny chroni złoża wodonośne przed zanieczyszczeniami i zapewnia korzystny dla zdrowia skład mineralny wody źródlanej.  

Znakomitą jakość i smak zapewnia fakt, że firma GetFresh wydobywa wodę Dar Natury ze studni głębinowej w ekologicznie czystym terenie. Rzeniszów znajduje się w gminie Koziegłowy, zajmującej pas łagodnych wzniesień poprzecinanych dolinami płynących rzek i strumieni. Wyjątkowo malowniczą krainę, w której bije źródło wody Dar Natury potocznie zwie się Jurą Krakowsko-Częstochowską, a cechuje ją wielka różnorodność fauny i flory oraz występowanie niezwykłych kontrastów.

Soczysta zieleń kontrastująca z białawymi ostańcami o niesamowitych kształtach, wzgórza porośnięte lasami, dziesiątki parków i rezerwatów przyrody. Piękno krajobrazu czyni z urozmaiconej przyrodniczo i historycznie krainy, z której pochodzi woda źródlana Dar Natury, jeden z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce.


>