Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Co w swojej ofercie ma GetFresh?


<
25 kwietnia 2017


Dystrybutor do wody - Dar Natury

Według wielu badań dzienne spożycie wody u dorosłego człowieka wynosi nawet dwa litry. Jest to ilość, która pozwala organizmowi na prawidłowe funkcjonowanie, usuwanie toksyn, wsparcie przemiany materii i nawilżenie skóry od wewnątrz. Woda źródlana powinna być przyswajana niewielkimi porcjami przez cały dzień. Oznacza to, że powinniśmy mieć do niej dostęp nawet w miejscu pracy. W takiej sytuacji nieoceniony staje się dystrybutor wody mineralnej. W zależności od swoich potrzeb wybieramy odpowiednią pojemność butli i rodzaj dystrybutora.

Dla bardziej wymagających klientów GetFresh właściciel marki Dar Natury przygotował gotowe zestawy takie jak ceramiczny dystrybutor wody oraz dwie butle jedenastolitrowe na start. Każdy z Klientów może skomponować własną, dopasowaną do jego potrzeb ofertę składająca się z różnych konfiguracji w skład których wchodzi: dystrybutor z wodą, woda w butlach i inne napoje. Jest to świetne rozwiązanie dla firm. Dostawa wody dla firm może być cykliczna w oparciu o podpisaną umowę.

Najczęściej wybieranym przez przedsiębiorstwa rozwiązaniem jest dzierżawa Ekspres Barku – urządzenia elektrycznego, które dozuje zarówno gorącą jak i zimną wodę. Potrafi podgrzać wodę do temperatury aż 87 stopni Celsjusza, oraz schłodzić ją do 10 stopni. Może pracować w temperaturze otoczenia wahającej się od 5 do 50 stopni. Zbiornik wody zimnej ma pojemność ponad dwóch litrów, zaś gorącej 1,5 litra. Pozwoli to za jednym razem zapełnić cały dzbanek, dozownik wody z ekspresu do kawy lub czajnik.

Przewagą firmy Getfresh są dostępne w wielu wariantach filtry do wody. Są to urządzenia przypominające dystrybutory wody bez założonej butli. Posiadają one możliwość dozowania zarówno gorącej jak i zimnej wody. Filtry wody podłączamy bezpośrednio do wodociągów. Ich zadaniem jest bieżące filtrowanie wody w momencie włączenia dozownika.

Podłączając dodatkową butlę jesteśmy w stanie otrzymać wodę nisko lub wysoko gazowaną. Woda z wodociągów smakuje wtedy jak woda źródlana. Nad naszym zdrowiem i bezpieczeństwem czuwają zaawansowane filtry wody renomowanej firmy 3M i system Waterblock, który zapewnia bezpieczną pracę bez możliwości wycieku wody z urządzenia. Dostępne są cztery modele różniące się między innymi rozmiarem – najmniejszy z nich może być postawiony na blacie kuchennym w domu lub w firmie.  Wszystkie filtry cechują się wysoką jakością wykonania i nowoczesnym wzornictwem. 

Dar Natury i Getfresh  wspierają Twój biznes. Wiemy, że czysta i zdrowa woda źródlana nie zawsze wystarcza dlatego ich oferta poszerzona jest o gamę wód stołowych renomowanych rozlewni, kaw mielonych i sypanych, herbat, oraz syropów rozpuszczanych w wodzie. Jedna firma może spełnić wszystkie potrzeby Twojej, związane z dostarczaniem wody i napojów dla pracowników i klientów. 


Tagi:    dar natury    dar natury woda    woda do biura    dystrybutor wody    woda zrodlana    getfresh    get fresh    dostawa wody do firm    woda dar natury    woda w butlach    dystrybucja wody    dystrybutory wody    dostawa wody    nawodnienie    firma    oferta   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>