Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Strefa klienta - Woda Przejdź do
Strefy Klienta - Kawa


zamów wodę Dar Natury / GetFresh

Zamów wodę


Wybierz pojemność wody.


kawa rozpuszczalna, herbata, syrop /DarNatury - GetFresh

Produkty dodatkowe


Ekspresowo zamówisz produkty dodatkowe.


aktualne promocje /DarNatury - GetFresh

Aktualne promocje


Sprawdź ofertę dla naszych stałych klientów.


dobry produkt woda DarNatury / GetFresh

Dobry Produkt


Cieszymy sie Waszym uznaniem od lat.


biuro obsługi Klienta /DarNatury - GetFresh

Biuro Obsługi Klienta


Potrzebujesz pomocy - skontaktuj się z nami.


formularz kontaktowy /DarNatury - GetFresh

Formularz kontaktowy


Podaj dane - oddzwonimy!


polecenie zapłaty /DarNatury - GetFresh

Polecenie zapłaty


Już nie zapomnisz o płatności.


e-faktura /DarNatury - GetFresh

e-Faktura


Twoja faktura w zasięgu ręki.


podziel się opinią /DarNatury - GetFresh

Podziel się opinią


Interesuje nas Twoje zdanie.


FAQ - pytania i odpowiedzi /DarNatury - GetFresh

FAQ


Najczęściej zadawane pytania.


Najlepsza woda do picia

Wraz ze wzrostem świadomości na temat zdrowego stylu życia, coraz więcej mówi się o tym jak istotne jest picie wody. Jednak wciąż pojawiają się spory, która woda do picia jest najlepsza i najbardziej korzystna dla zdrowia. Wybierając wodę do domu czy do firmy, warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak: źródła pozyskiwania wody, zawartość minerałów, a także jakość i proces produkcji. To bardzo ważne, ponieważ odpowiednie nawodnienie nie tylko wpływa na stan zdrowia i urody, ale także sprawia że jesteśmy bardziej produktywni w pracy. Zdaniem wielu ekspertów, najlepiej jest wybierać wodę źródlaną. Należy ją pić małymi łykami wiele razy w ciągu dnia, aby nie dopuścić do uczucia suchości w ustach, które jest pierwszym objawem odwodnienia.


Picie wody - efekty dobrego nawodnienia

Dostarczanie odpowiedniej ilości wody do picia jest równie ważne jak zbilansowana dieta. Niedoboru wody nie mogą zastąpić żadne suplementy, dlatego należy przykładać szczególną wagę do ilości dostarczanych płynów. Ogólnie przyjmuje się, że dzienne zapotrzebowanie osoby dorosłej na wodę wynosi od 1,5 do nawet 3 litrów wody. Oczywiście zależy to w dużej mierze od poziomu aktywności, rodzaju wykonywanej pracy, stanu zdrowia oraz temperatury powietrza. Picie wody daje nam mnóstwo korzyści, których często nawet nie zauważamy i przypisujemy je zupełnie innym czynnikom. Oprócz korzyści zdrowotnych, wśród podstawowych efektów prawidłowego nawodnienia można wymienić:


  • piękną cerę - podaż wody ma wpływ na elastyczność, miękkość i odpowiednie nawilżenie naskórka, a nawet zabezpiecza przed pojawieniem się niedoskonałości skóry.
  • energię do pracy - woda pomaga nam utrzymać stabilnie wysokie ciśnienie krwi oraz wpływa na ogólną homeostazę organizmu. Osoby odwodnione mają problemy z koncentracją, pracują wolniej i potrzebują więcej przerw.
  • szczupłą sylwetkę - woda do picia nie tylko pomaga utrzymać apetyt w ryzach, ale także pobudza i reguluje procesy metaboliczne. Picie wody jest również niezbędne do palenia komórek tłuszczowych, o czym warto pamiętać podczas odchudzania.
  • świeży oddech - picie wody wypłukuje bakterie z jamy ustnej, przez co pomaga zachować świeżość oddechu!


Jaką wodę pić?

Odpowiednia ilość wody to jedno, ale równie ważna jest jej jakość. W Darze Natury przykładamy szczególną uwagę do źródeł pozyskiwania wody oraz do jej składu mineralnego. Naszą wodę wydobywamy z krystalicznie czystego źródła w Rzeniszowie, niedaleko Częstochowy. Skąd wiemy, że jest to woda najwyższej klasy? Potwierdzają to testy jakości. Nasza woda do picia jest każdego dnia poddawana skrupulatnym badaniom i testom laboratoryjnym. Odpowiada za to specjalnie powołany Dział Jakości. Dodatkowo, raz w miesiącu woda jest badana przez firmę zewnętrzną. Dbamy jednak nie tylko o czystość samej wody, ale także o dystrybutory, w których przechowują ją nasi klienci. Oferujemy usługę sanityzacji (czyszczenia) dystrybutorów, tak aby magazynowana w nich woda zachowała czystość i pełnię wartości mineralnych.

Jak pokazują badania, nie tylko żywność jest dla naszego organizmu źródłem cennych minerałów. Woda źródlana również pokrywa zapotrzebowanie na takie pierwiastki jak wapń, magnez, potas czy sód. Woda Daru Natury zawiera optymalny dla człowieka skład minerałów, który pomaga uzupełnić niedobory, a jednocześnie nie stanowi zagrożenia dla równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Woda źródlana jest bezpieczną alternatywą dla kontrowersyjnej wody kranowej i może być używana nie tylko do picia, ale także do przygotowywania potraw oraz parzenia kawy. Cieszymy się, że woda Daru Natury towarzyszy Państwu podczas pracy i w trakcie wykonywania codziennych obowiązków. Pozytywne opinie naszych klientów są dla nas najwyższym wyróżnieniem i stałą motywacją do podnoszenia jakości usług.

>