Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Światowy Dzień Ziemi


<
20 kwietnia 2018


Światowy Dzień Ziemi
Światowy Dzień Ziemi to  globalne wydarzenie mające na celu promowanie postaw ekologicznych w światowych społeczeństwach. To dzień ekologicznej refleksji nad losem planety , na której żyjemy. Corocznie w dniu 22 kwietnia światowi przywódcy uświadamiają nam problemy związane ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody.

 
Przesłaniem kampanii Światowego Dnia Ziemi 2018 jest walka z zanieczyszczeniami planety plastikowymi odpadami (End Plastic Poluttion).
Zanieczyszczenia z tworzyw sztucznych zatruwają nasze oceany i lądy , szkodząc życiu morskiemu i niekorzystnie wpływają na ludzkie zdrowie.

  Firma Get Fresh  łączy ekologię z działaniami. Jako producent naturalnej wody źródlanej ochrona zasobów - podziemnych źródeł - jest dla nas priorytetem. Nasz produkt -woda jest wydobywana z terenów czystych ekologicznie z terenów Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Budowa geologiczna w sposób naturalny chroni złoża wodonośne przed zanieczyszczeniem i zapewnia optymalny skład minerałów wodzie źródlanej. Ujęcie wody zlokalizowane jest w chronionym miejscu i nieustannie monitorowane, by zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dbając o środowisko naturalne dostarczamy wode do tysięcy firm i domów w Polsce w  butlach o pojemności 11 l i 18,9 l. Nasze butle posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Butle zwrotne wykorzystywane są przez kilkanaście cykli produkcyjnych, a w końcowym etapie użytkowania poddawane recyklingowi. Szacuje się , że jedna butla 18,9 l zastępuje ok. 1000 sztuk jednorazowych butelek (pet). Odpowiedzialność społeczna to jeden z filarów naszej działalności biznesowej.

  Światowy Dzień Ziemi 2018 dostarcza informacji  i inspiracji niezbędnych do fundamentalnych zmian postaw i zachowań ludzi w zakresie wykorzystywania tworzyw sztucznych. Każdego dnia , każdy z nas ma wpływ na losy planety. Edukacja to podstawa, aby zmienić swoje codzienne przyzwyczajenia z korzyścią dla zdrowia i środowiska naturalnego. Na konferencji UNESCO, w dniu 22.03.1970 r, John Mc Conell - pomysłodawca Światowego Dnia Ziemi, przedstawił ten dzień jako święto afirmacji życia i piękna. Doceniajmy na co dzień walory i zasoby naszej planety, żyjmy świadomie z troską o naturę. Los ziemi jest w naszych rękach. Tagi:    swiatowy dzien wody    dobra woda    odzysk surowcow wtornych    przerob surowcow wtornych    recycling    recyrkulacja    utylizacja    odzysk    przerob    wykorzystanie    gospodarka odpadami   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>