Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody!


<
21 marca 2017


Światowy Dzień Wody – 22 marca - Dar Natury

Dzień Wody i jego obchody powinny na trwałe zagościć w naszym kalendarzu. Obchody jego dotyczą gospodarowania zasobami wody na świecie, a co za tym idzie jej ilości i jakości. Jak podaje Organizacja Narodów Zjednoczonych, która to święto ustanowiła w 1993 r., ponad 663 miliony ludzi żyje dzisiaj bez dostępu do bezpiecznego źródła wody. Często muszą pokonywać duże odległości, aby do niego dotrzeć lub ponosić konsekwencje zdrowotne wynikające z korzystania z wody zanieczyszczonej.

Co roku, 22 marca, obchody skupiają się wokół wybranego tematu. Tegorocznym jest kwestia ścieków i właściwego wykorzystywania zużytej wody. Większość tego rodzaju odpadów niestety po prostu zanieczyszcza środowisko. Dlatego trzeba robić wszystko, aby ograniczać ilości produkowanych ścieków oraz ponowne wykorzystanie zużytej wody w większym stopniu niż ma to miejsce obecnie, chociażby do nawadniania, czy systemów chłodzenia.

                Jako wiodący producent wody źródlanej, firma GetFresh prowadzi odpowiedzialną gospodarkę odpadami i energią. Jeśli chodzi o tegoroczny temat przewodni Światowego Dnia Wody, to możemy powiedzieć, że pamiętamy o nim na co dzień i w dziedzinie tej możemy pochwalić się  sporymi osiągnięciami. Nasze najnowocześniejsze linie produkcyjne pozwalają na minimalizację zużycia wody oraz ilości odprowadzanych ścieków. Są one okresowo badane pod kątem wymaganego prawem składu chemicznego i odprowadzane szczelnymi instalacjami do profesjonalnej oczyszczalni.  Robimy wszystko, aby zapobiec dopływowi zanieczyszczeń do wód podziemnych, a tym samym dbać o dobry stan tych wód.

                Dbałość o środowisko naturalne w oczywisty sposób przekłada się na jakość dostarczanej wody źródlanej. To przecież od ochrony danego ekosystemu zależy skład wydobywanej tam wody, tak jak w przypadku wody Dar Natury, pochodzącej ze studni głębinowej na ekologicznie czystych terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

                Zachęcamy do włączania się w obchody 22 marca, informacje i materiały można znaleźć m.in. na oficjalnej stronie Światowego Dnia Wody, www.worldwaterday.org. Warto o tym święcie pamiętać, bo dobrej jakości woda źródlana to przecież największy skarb dla nas wszystkich. 


Tagi:    swiatowy dzien wody    planeta    swieto    srodowisko   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>