Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Proces rekrutacyjny


Proces rekrutacyjny - GetFreshZależy nam na poznaniu Twoich najsilniejszych stron, ambicji zawodowych i dotychczasowych osiągnięć. Spotkania rekrutacyjne są też dobrą okazją do zaprezentowania naszej firmy, jako potencjalnego pracodawcy, zakresu obowiązków na interesującym Ciebie stanowisku i naszych oczekiwań wobec Kandydatów. Podczas rekrutacji możesz poznać pracowników naszej firmy oraz uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące oferty pracy, jak również naszej organizacji.

 

Przebieg konkretnego procesu rekrutacji jest różny w zależności od stanowiska pracy i związanych z nim wymagań. Większość procesów rekrutacyjnych przebiega w następujący sposób:

  • Pierwszym krokiem procesu rekrutacji jest selekcja nadesłanych aplikacji. Twoja aplikacja zostanie szczegółowo przeanalizowana m.in. pod kątem kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Jeśli rozpatrzymy Twoją aplikację pozytywnie – zostaniesz zaproszony/na na spotkanie rekrutacyjne.
  •  
  • W trakcie pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej będziesz miał/miała okazję porozmawiać ze swoim potencjalnym bezpośrednim przełożonym. Możesz spodziewać się pytań dotyczących Twoich dotychczasowych doświadczeń, posiadanych kompetencji oraz motywacji do podjęcia pracy. Ważne są dla nas Twoje ambicje i cele zawodowe oraz to, jak wyobrażasz sobie swój rozwój w naszej organizacji. Spotkanie jest też dobrą okazją do zadania pytań na temat interesującego Cię stanowiska i naszej firmy.
  •  
  • Jeżeli pozytywnie przejdziesz ten etap rekrutacji, zaprosimy Cię na następne spotkanie.
  •  
  • Podczas kolejnych spotkań będziesz mieć okazję do rozmowy z pracownikiem Pionu Personalnego oraz menadżerem wyższego szczebla. W zależności od wymagań związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz, możesz zostać zaproszony/na do udziału w Assessment Centre lub do wykonania zadań rekrutacyjnych.
  •  
  • Jeżeli z powodzeniem przejdziesz wszystkie etapy, menadżer zespołu, do którego aplikujesz, zaprosi Ciebie na spotkanie podsumowujące rekrutację. W jego trakcie zostanie Ci przedstawiona oferta zatrudnienia oraz ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące rozpoczęcia współpracy

Wszystkie osoby, które brały udział w rekrutacji otrzymują od nas informację zwrotną na temat wyniku spotkania i ostatecznej decyzji.

>