Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Dar Natury – historia marki


Dar Natury – woda źródlana z dostawą do biura lub domu

Marka Dar Natury należy do spółki GetFresh sp. z o. o., której core działalności jest produkcja i dystrybucja wody do biur i domów. 


Poprzedni właściciele marki - oddział Nestle Waters Polska S.A. (2003- 2014 r.) i Nature Gift Distribution (1993 -2003).


Historia marki

Marka Dar Natury istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Była to jedna z pierwszych w Polsce wód, dostarczanych w butlach 18,9l bezpośrednio do biur i domów. 

Początkowo dostawy wody były możliwe jedynie w Warszawie, w następnych latach także w kolejnych dużych miastach. W 1996 marka Dar Natury jako pierwsza w Polsce wprowadziła zabezpieczenie butli folią termokurczliwą, jako gwarancję jakości i oryginalności. Marka Dar Natury od 2000 roku rozwija własną sieć dystrybucji wody i oddziały w kolejnych miastach w Polsce, celem sprawowania pełnej kontroli jakości wody i ujednolicenia standardów dostawy wody.

W 2014 r. podpisano europejską umowę sprzedaży Nestle Waters Polska oddział Dar Natury, zawartą między firmami Nestle Waters SAS Group i Eden Springs Europe B.V. Aktywa Nestlé Waters Polska oddział Dar Natury przeniesiono do dwóch niezależnych podmiotów: Eden Springs oraz nowej spółki GetFresh. Obecny producent i dystrybutor wody Dar Natury siecią dostaw obejmuje ponad 85% terytorium Polski a jego udział w rynku szacowany jest na 21%. 

Spółka GetFresh zatrudnia ponad 300 pracowników. 


01.2016

Wprowadzenie do oferty wody źródlanej Dar Natury w 11 litrowych butelkach.

2013 - 2015

Woda źródlana Dar Natury otrzymuje wyróżnienie konsumenckie Dobry Produkt.

2003

Następuje kolejna restrukturyzacja firmy. Przejęcie marki Dar Natury przez Nestle Waters Polska.


2002

W Październiku 2002 roku rozpoczęliśmy realizację pierwszych dostaw wody źródlanej w butelkach o małej pojemności do naszych Klientów. Celem wprowadzenia nowych produktów było wzbogacenie oferty o propozycję dostarczania wody gazowanej 0,5l w „zgrzewkach”. Jako pierwsze zostały wprowadzone: woda mineralna Nałęczowianka oraz Perrier. 


2000

Firma Nature Gift Distribution wkracza w nowe obszary dystrybucji: firma nie powierza dystrybucji swojego produktu dystrybutorom. Tylko sprawowanie pełnego nadzoru nad całym procesem "od źródła do konsumenta" daje gwarancję pełnej kontroli jakości dostarczanej wody, ujednolicenia i doskonalenia standardów działania oraz dalszego umacniania dobrej marki. W roku 2000 DAR NATURY otwiera swoje oddziały w Elblągu, Olsztynie, Tarnowie, Białymstoku, Radomiu, Częstochowie, Szczecinie, Płocku. 

1997-1999

W firmie następuje zdynamizowanie działań marketingowych wspierających sprzedaż jak i rozbudowywanie jednostek sprzedaży w terenie. W 1998 Firma Nature Gift Distribution przystępuje do międzynarodowej organizacji IBWA zrzeszającej producentów i dystrybutorów wód butelkowanych.


1997

Potrzeby rynku w zakresie odbioru wody wymagają rozpoczęcia inwestycji w rozlewni. Rozpoczyna się modernizacja dotychczasowych obiektów. Nature Gift Distribution jako pierwsza firma w Polsce wprowadza zabezpieczenia butli folią termokurczliwą stanowiącą gwarancję oryginalności produktu, łatwo rozpoznawalną przez Klientów. Katastrofalna powódź na południu Polski. Firma nieodpłatnie przekazuje powodzianom setki butli z wodą, trwale zapisując się w ich pamięci.

1996

W sierpniu tego roku następuje zakup Spółki Nature Gift Distribution  przez dotychczasowych właścicieli PK Distribution - Grupę Eastbridge. Wypracowana zostaje nowa strategia działalności firmy nastawiona na inwestycje w jakość. Ogromną zmianą w zarządzaniu jest wprowadzenie systemu informatycznego.

1995


Od maja System DAR NATURY jest oferowany nie tylko w Warszawie, lecz również w siedmiu kolejnych dużych aglomeracjach: Trójmieście, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu. Dystrybucją Systemu DAR NATURY w tych miastach zajmuje się pozyskana jako partner współpracujący firma PK Distribution Sp. z o. o. (PKD).

1994

W każdym miesiącu zawierane są setki nowych umów. Firma koncentruje swoje wysiłki na budowaniu sieci Przedstawicieli Handlowych, Dostawców, Serwisantów. Organizuje środki transportu, zwiększa liczbę dystrybutorów i butli, wydaje materiały reklamowe i zakłada dodatkowe linie telefoniczne. Zwiększa się stopniowo liczba magazynów i powierzchnia biurowa.1993

Na początku 1993 roku założono firmę Nature Gift Distribution Sp. z o. o., która będzie odpowiedzialna za dystrybucję wody DAR NATURY do biur i domów. 1 września podpisano umowę z pierwszym Klientem.

1992

Powstaje Spółka Nature Gift Ltd. Sp. z o. o., która zajmie się produkcją wody w opakowaniach 5-galonowych (18,9 litra). Prace montażowe i rozruch linii technologicznych w rozlewni zakończono w sierpniu 1993 roku.

>