Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Kim jesteśmy?


GetFresh - Twój dostawca wody Dar Natury

Marka Dar Natury należy do spółki GetFresh sp. z o. o., której core działalności jest produkcja i dystrybucja wody do biur i domów. 

Poprzedni właściciele marki - oddział Nestle Waters Polska S.A. (2003- 2014 r.) i Nature Gifts Distribution (1993 -2003).

Już od ponad 25 lat każdego dnia dostarczamy znakomitą i świeżą źródlaną wodę do biur i domów dbając o odpowiednie nawodnienie organizmu i utrzymanie dobrej kondycji.  


Charakterystyka


Dostarczana przez nas woda źródlana DAR NATURY pochodzi z Polskiego źródła w Rzeniszowie. Miejscowość położona jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Budowa geologiczna obszaru (wapienie woźnickie i czerwone iły, pokryte cienką warstwą piaszczysto-żwirowych osadów) zapewnia naturalną ochronę złóż wodonośnych. Woda pozostaje wolna od zanieczyszczeń a skład mineralny wody z tego regionu jest korzystny dla zdrowia. Skład mineralny – woda Dar Natury, źródło w Rzeniszowie. 

Dbamy o najwyższą jakość wody. Dlatego każda kropla jest codziennie dokładnie badana w naszych laboratoriach.

System produkcji i dystrybucji

Woda Dar Natury dostarczana jest w dużych butlach (11l i 18,9l) bezpośrednio do biur i domów. Woda wydobywana jest ze studni głębinowej, następnie przechodzi przez proces napowietrzania i filtracji. Proces nalewu wody jest prowadzony zgodnie ze standardami HACCP. Woda na każdym etapie procesu produkcji jest poddawana kontroli pod względem fizyko-chemicznym. Badania wody przeprowadzane są samodzielnie w Laboratorium Jakości funkcjonującym przy zakładzie oraz przez PZH i Sanepid. Po spożyciu wody, puste butle są odbierane i wracają do fabryki, gdzie są myte i czyszczone przed kolejnym napełnieniem i użyciem. Żywotność butli to ok. 30 cykli napełnienia. Gdy butla jest mocno zużyta lub uszkodzona, jest wycofywana z obiegu i przekazywana do producenta celem dalszego recyclingu poprzez regranulację. 100% butli jest poddawanych dalszemu odzyskowi.Sieć dystrybucji

Stworzyliśmy sieć jednostek Obsługi Klienta równomiernie rozłożonych na terytorium całego kraju. Każdego dnia firmowa liczna flota samochodów dostarcza wodę źródlaną tysiącom Klientów w Polsce. 

Nagrody i wyróżnienia


  • 2013 - Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów” 
  • 2014 - Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów” 
  • 2015 - Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów” 
  • 2016 - Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”

>