Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Wyróżnienie Dobry Produkt 2015 dla wody źródlanej Dar Natury


Drodzy klienci! Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem, poprzez przyznanie nam wyróżnienia Dobry Produkt 2015 dla wody źródlanej Dar Natury. To już trzeci raz zaszczycili nas Państwo wybierając naszą markę Dar Natury – jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni!

Aż 70% konsumentów określa dzisiaj siebie, jako świadomych i wymagających. Podejmowane przez nich decyzje stają się procesem wielowymiarowym. Wybierając dany produkt, chcą być spokojni i pewni, że podjęli najlepszą z możliwych decyzji. Dlatego staramy się właśnie Wam, drodzy klienci, w tym pomóc, stale dostosowując naszą ofertę do zmieniających się potrzeb i zróżnicowanego trybu życia. Przyznane nam tytuły „Dobry Produkt 2013, Dobry Produkt 2014 i Dobry Produkt 2015, są niezwykle budujące przede wszystkim, dlatego że wyboru dokonaliście sami. Dzięki temu z jeszcze większą motywacją i zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą ofertę dostawy wody do firmy oraz do domu.

Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów” jest przyznawany od 7 lat przez redakcję „Forum Biznesu” na podstawie ogólnopolskiego badania preferencji i postaw konsumentów. Patronem i opiekunem merytorycznym inicjatywy jest Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. W badaniu respondenci odpowiadali na otwarte pytania, które marki produktów uważają za godne zaufania, najlepsze w danej kategorii i dobre jakościowo. Pytania sformułowano tak, by nie sugerować badanym konkretnych nazw marek. 

>