Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Woda źródlana Dar Natury produktem 2013 roku


Drodzy klienci! Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem, poprzez przyznanie nam wyróżnienia Dobry Produkt 2013 dla wody źródlanej Dar Natury.

Aż 70% konsumentów określa dzisiaj siebie jako świadomych i wymagających. Podejmowane przez nich decyzje stają się procesem wielowymiarowym. Wybierając dany produkt, chcą być spokojni i pewni, że podjęli najlepszą z możliwych decyzji. Dlatego staramy się właśnie Wam, drodzy klienci,  w tym pomóc, stale dostosowując naszą ofertę  do zmieniających się potrzeb i zróżnicowanego trybu życia. Przyznany nam tytuł „Dobry Produkt 2013 – Wybór Konsumentów” jest niezwykle budujący przede wszystkim dlatego, że wyboru dokonaliście sami.  Dzięki temu z jeszcze większą motywacją i zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą ofertę dostawy wody do firmy oraz do domu.

Tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”  jest przyznawany od 4 lat przez redakcję „Forum Biznesu” na podstawie ogólnopolskiego badania preferencji i postaw konsumentów. Patronem i opiekunem merytorycznym inicjatywy jest Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. W badaniu respondenci odpowiadali na otwarte pytania: które marki produktów uważają za godne zaufania, najlepsze w danej kategorii i dobre jakościowo. Pytania sformułowano tak, by nie sugerować badanym konkretnych nazw marek. 

Dziękujemy!

>