Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Listopad 2017


Czwarte drzewo w krakowskiej Alei Kongresowej jest „nasze”

16 listopada 2017

Aleja Kongresowa w Krakowie

Tym razem o ciekawej i bliskiej nam inicjatywie. Podczas Kongresu i Targów Watercoolers Europe został zasadzony czwarty już platan w tzw. Alei Kongresowej w Krakowie. Drzewa mają nie tylko upamiętnić ważne kongresy, ale też pomagać w walce z zanieczyszczeniami powietrza w mieście. Jest to proekologiczna inicjatywa Miasta Kraków, Krakowskiego biura Festiwalowego oraz Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. 

Czytaj dalej »


Czy kawa to używka? Sprawdź najnowsze badania!

08 listopada 2017

kawa Segafredo

Kawa - wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez tego aromatycznego napoju, który już po kilku łykach wprowadza w doskonały nastrój i dodaje energii. Niezastąpiona każdego ranka oraz w te dni, gdy aura za oknem jest usypiająca. Jednak mimo tego oczywistego dobrego wpływu na samopoczucie, wiele mówi się o tym, że czarny napar nie wpływa dobrze na zdrowie człowieka. Czy słuszne jest postrzeganie kawy jako używki? Okazuje się, że w świetle najnowszych badań wiele się zmienia.Czytaj dalej »


Jak wyczyścić ekspres do kawy?

07 listopada 2017

Expresy do kawy Saeco

Jest ranek, a Ty już czujesz ten cudowny aromat - czy to na jawie, czy jeszcze w wyobraźni. Doskonały smak - natychmiast budzi Cię do życia! Jednak ekspres do kawy był doskonałą inwestycją. Problem polega jednak na tym, że z każdą kolejną filiżanką smak jest jakby… inny? Ale, niestety, nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zastanawiasz się, co się stało? Może po prostu zapominasz o niektórych zabiegach, którym musisz poddawać urządzenie, by nie tylko posłużyło Ci dłużej, ale też… po prostu zawsze parzyło pyszną kawę! Dowiedz się, jak powinno wyglądać czyszczenie ekspresu do kawy!

Czytaj dalej »Sprawdź, jakie działanie ma kawa na nasz organizm!

03 listopada 2017

KAWA SEGAFREDO

Duża część społeczeństwa nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez porannej filiżanki kawy. Spora ilość osób nie poprzestaje na jednej porcji tego trunku. Jesteśmy przyzwyczajeni do picia kawy, proponujemy ją swoim gościom i umawiamy się na jej wspólne wypicie do kawiarni i pijemy ją niemal litrami, kiedy przyjdzie zarwać noc. Jednak rzadko zastanawiamy się jakie działanie ma  kawa na organizm  i co dokładnie dzieje się po jej wypiciu.

Czytaj dalej »


Jaką wybrać kawę do ekspresu ciśnieniowego?

02 listopada 2017

segafredo

Kawa jest jednym z najbardziej popularnych i jednocześnie najczęściej spożywanych napojów na świecie. Nie brakuje fanów tego czarnego napoju, jego smaku, głębokiego aromatu oraz pobudzenia, jakie zapewnia zawarta w każdej filiżance kofeina. Nie ulega przy tym wątpliwości, że najsmaczniejszy jest napar przyrządzany w ekspresie ciśnieniowym, który pozwala wydobyć z ziaren wszystko to, co najlepsze. Powstaje przy tym jednak pytanie - jaka kawa do ekspresu ciśnieniowego nadaje się najbardziej i która z wielu dostępnych kaw zapewni najlepszej jakości napój?Czytaj dalej »


Automatyczny czy kolbowy - jaki ekspres do kawy wybrać?

01 listopada 2017

Ekspres do kawy Saeco


Automatyczny czy kolbowy - jaki ekspres do kawy wybrać?

Tylko odpowiednio dobrany ekspres do kawy sprawi, że sporządzona kawa nabierze smaku. Sprawdź, jaki ekspres do kawy zakupić dla swojej firmy - automatyczny czy kolbowy!

Ekspres do kawy - jaki wybrać?

Przy wyborze ekspresu do kawy powinniśmy się kierować:

  • zastosowaniem,

  • jakością,

  • obsługą,

  • rozmiarami,

  • pojemnością.

Obecnie najpopularniejszymi ekspresami do kawy są ekspresy automatyczne i kolbowe.

Czytaj dalej »


>