Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Wrzesień 2017


Jaki ekspres do kawy kupić?

18 września 2017

Jaki ekspres do kawy kupić

Dzięki ekspresowi do kawy można przygotować filiżankę idealnego i aromatycznego napoju. Wielu wielbicieli kawy zastanawia się: „jaki ekspres do kawy kupić?” –  na rynku wybór urządzeń do parzenia kawy jest bardzo duży. Można wybierać pomiędzy ekspresami przelewowymi, ciśnieniowymi i ciśnieniowo-przelewowymi. Należy jednak przy tym pamiętać, że smak kawy uzależniony jest nie tylko od urządzenia, ale także od gatunku kawy, jej rodzaju i jakości.


Czytaj dalej »


Jaki jest najlepszy ekspres do kawy?

15 września 2017

Jaki jest najlepszy ekspres do kawy

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez filiżanki aromatycznej kawy z ekspresu, co sprawia, że coraz popularniejsze, i jak najbardziej uzasadnione, w tym kontekście staje się pytanie: „jaki jest najlepszy ekspres do kawy?” Trudno jednak na to pytanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wiele zależy od indywidualnych preferencji. Nie bez znaczenia jest także budżet, którym dysponujemy na zakup tego typu sprzętu.


Czytaj dalej »


Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?

14 września 2017

dzierżawa ekspresów do kawy Saeco

Spotkanie biznesowe wymagają specjalnej oprawy, w tym również w postaci kawy, która stanowi najpopularniejszy napój na świecie. Podanie dobrej kawy jest częścią strategii budowania dobrego wizerunku firmy i relacji biznesowych. Co istotne, przygotowanie dobrej kawy nie jest równoznaczne z koniecznością zakupienia dobrego ekspresu ciśnieniowego, bowiem w tym zakresie można skorzystać z oferty firmy, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy.


Czytaj dalej »


Najlepsza kawa ziarnista - tylko Segafredo

13 września 2017

Najlepsza kawa ziarnista - Segafredo

Smak kawy uzależniony jest od wielu czynników, w tym szczególności od rodzaju oraz sposobu jej przyrządzania. Najpopularniejszym gatunkiem kawy jest Arabika, która ma ok. 70% udziału na globalnym rynku kawowym. Charakteryzuje się ona czekoladowym posmakiem i stosunkowo niską zawartością kofeiny, co powoduje, że bardzo często jest mieszana z Robustą  – bardziej pospolitym gatunkiem kawy. Krajem, który słynie z produkcji wysokiej jakości kaw są Włochy, z których pochodzi m.in. kawa Segafredo.Czytaj dalej »


Expres do kawy saeco - zobacz jego największe zalety!

12 września 2017

expres do kawy saeco

Kawa przygotowana w ekspresie charakteryzuje się głębokim smakiem i niepowtarzalnym aromatem. W celu zintensyfikowania doznań smakowych należy wybierać kawę ziarnistą, charakteryzującą się niskim stopniem wypalenia. Wpływ na smak tego napoju ma również jakość wody, a także posiadany ekspres do kawy. Najlepiej wybierać sprzęt zaufanych producentów, cieszących się renomą i uznaniem klientów. Sprawdź, jakie zalety ma ekspres do kawy marki Saeco!Czytaj dalej »


Jak picie dużej ilości wody wpływa na Twój organizm?

11 września 2017

picie dużej ilości wody

Woda bierze udział we wszystkich ważnych procesach w organizmie człowieka, umożliwia trawienie enzymów, oddychanie komórkowe, a także zapobiega wielu chorobom. Jej nieoceniony wpływ na funkcjonowanie organizmu doceniano już w starożytności. Picie dużej ilości wody poprawia pamięć i koncentrację, a także wspomaga proces spalania tkanki tłuszczowej. Nie bez znaczenia jest również to, że woda poprawia kondycję skóry oraz zapewnia odpowiedni poziom jej nawilżenia.

Czytaj dalej »


Woda gazowana w ciąży - czyli co powinna pić przyszła mama?

08 września 2017

woda gazowana w ciąży

Kobiety w ciąży powinny zwracać szczególną uwagę na swoje nawyki żywieniowe, w tym również na sposób nawadniania organizmu. Wypijane napoje mają duży wpływ na samopoczucie zarówno przyszłej mamy, jak i dziecka. Według opinii specjalistów najlepszym sposobem na nawodnienie organizmu kobiety w ciąży jest wysokiej jakości woda mineralna – najlepiej wzbogacona o jod, magnez i wapń. Oprócz tego przyszła mama może pić herbatę, soki owocowe oraz przetwory mleczne.Czytaj dalej »


Jak wyglada proces wydobycia wody?

07 września 2017

Wydobycie wody Dar Natury

Zarówno woda źródlana, jak i woda mineralna odznaczają się bogactwem związków i substancji mineralnych, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie organizmu człowieka. Sposób wydobywania wody uzależniony jest w głównej mierze od jej rodzaju i położenia. Wyróżnia się, m.in. wody: gruntowe, wgłębne, głębinowe oraz artezyjskie  i  subartezyjskie. Różnią się one smakiem, właściwościami oraz usytuowaniem.

Czytaj dalej »


Woda na nerki - czy woda mineralna ropuszcza kamienie nerkowe?

05 września 2017

woda na nerki

Lecznicze właściwości wody mineralnej znane są ludzkości od bardzo dawna. Kuracje wodne stosowane były już w starożytnym Egipcie, a ich drogocenne działanie było doceniane nawet przez ojca medycyny – Hipokratesa. Pierwsze dowody, potwierdzające lecznicze właściwości wody mineralnej, pochodzą z końca XVII stulecia. Wśród znanych i udowodnionych powodów, dla których warto pić wodę mineralną, można wymienić działanie moczopędne, które sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu.

Wedle zaleceń specjalistów należy pić co najmniej 1,5 l wody dziennie. Najlepiej wybierać wodę mineralną, ponieważ zawarte w niej składniki mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu.


Czytaj dalej »


Kawa z mlekiem, czy kawa bez mleka - oto jest pytanie

04 września 2017

Kawa z mlekiem

Kawa ceniona jest na całym świecie ze względu na swój głęboki smak, niepowtarzalny aromat i właściwości pobudzające. Oprócz klasycznej, czarnej kawy smakosze wybierają również kawę wzbogaconą o cukier, mleko lub śmietankę. Pomiędzy zwolennikami kawy bez dodatków, a miłośnikami kawy z mlekiem trwa zażarty konflikt o to, która z nich jest lepsza. Przy ich ocenie brane są pod uwagę walory smakowe, a także wpływ na organizm człowieka. O ile preferencje smakowe są kwestią indywidualną, o tyle w kwestiach zdrowotnych warto zaufać specjalistom – lekarzom i dietetykom.


Czytaj dalej »


Kawa w ziarnach a kawa mielona - czym się różnią?

01 września 2017

kawa w ziarnach

Z pewnością niemalże każdy smakosz kawy zastanawiał się nad tym, czym rożni się kawa w ziarnach od kawy mielonej, i która z nich jest lepsza. Kwestia ta jest indywidualna i uzależniona w głównej mierze od preferencji smakowych oraz możliwości sprzętowych. Podstawową zaletą kawy w ziarnach jest aromat i niepowtarzalny smak. Natomiast kawa mielona pozwala na szybkie przygotowanie gorącego napoju o właściwościach pobudzających.Czytaj dalej »


>