Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Czerwiec 2018


V edycja akcji Moja Krew Twoja Krew

29 czerwca 2018

Moja Krew Twoja Krew


V edycja akcji Moja Krew Twoja Krew za nami. Pomimo, że pogoda nie dopisała, frekwencja rosła z godziny na godzinę, a to za sprawą gorących serc krwiodawców i fantastycznych koncertów odbywających się na scenie Teatru Buffo. Podczas tej edycji udało się zebrać ponad 20 000 ml krwi, a 33 osoby zarejestrowały się w bazie potencjalnych dawców szpiku. A My nawadnialiśmy wszystkich uczestników wydarzenia #MKTK wodą DAR NATURY.

 

 


Czytaj dalej »


Kawa mrożona - jak wykonać ją w domu?

21 czerwca 2018

Kawa Segafredo

Kawa mrożona jest napojem typowo letnim, cenionym przede wszystkim za swój smak i właściwości ochładzające. Dostępność i różnorodność tego typu kaw sprawia, że przestaje być ona wyłącznie napojem pobudzającym, a staje się deserem, którego nie sposób sobie odmówić. W najbardziej klasycznym wariancie kawa mrożona składa się z ostudzonej kawy i czterech kostek lodu.

Czytaj dalej »


Kawa — codzienny nawyk czy uzależnienie od kofeiny?

18 czerwca 2018

Kawa segafredo

Kawa uchodzi za najpopularniejszy napój na świecie i jest ceniona w głównej mierze za swój smak, aromat i właściwości pobudzające. Jej głównym składnikiem jest kofeina, która aktywnie oddziałuje na ośrodkowy układ nerwowy człowieka. Spożywanie kawy codziennie w bardzo dużych ilościach może skutkować uzależnieniem od kofeiny. Z tego powodu należy uważać, by codzienny rytuał picia kawy nie zamienił się w niekontrolowaną chęć sięgnięcia po filiżankę z kawą.

Czytaj dalej »


Światowy Dzień Oceanów

08 czerwca 2018

Światowy Dzień Oceanów

     Morza i oceany zajmują 70% powierzchni Ziemi. Dlatego dziś 8 czerwca w Światowy Dzień Oceanów uświadamiamy wszystkim ludziom na świecie jak duży i realny wpływ mają zasoby wodne na nasze życie. Naświetlamy również jak negatywne działania człowieka mogą zmienić go w jałową pustynię.

Czytaj dalej »


Jak zrobić lemoniadę? Woda źródlana to podstawa!

08 czerwca 2018

lemoniada

W czasie wzmożonego upału należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Dziennie człowiek powinien spożywać około 2 litrów wody, jednak podczas gorących dni powinniśmy spożywać litr czy nawet dwa litry więcej. Nie koniecznie musimy ograniczyć się do samej wody. Śmiało można spożywać inne napoje, a najlepiej skusić się na samodzielne przyrządzenie orzeźwiającej lemoniady! Czy jest coś co potrafi lepiej odświeżyć w gorący dzień?
Czytaj dalej »


Czym popijać leki? Najbezpieczniejsza jest woda!

06 czerwca 2018

Czym popijać leki? Najbezpieczniejsza jest woda!

Czym najczęściej popijamy leki? Niestety zazwyczaj tym, co akurat mamy pod ręką. Wbrew pozorom to, czy jest to sok, herbata czy woda jest szalenie ważne i ma ogromny wpływ na nasz organizm. Nieprawidłowe popicie leku może doprowadzić do złego samopoczucia, powikłań czy nawet zgonu.

Nie tylko ważne jest kiedy spożywamy lek - czy przed, podczas czy po posiłku, ale również to, z czym go łączymy. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ wpływa to na wchłanianie i działanie leków na nasz organizm! Nie od dziś wiadomo, że wiele powikłań w leczeniu ma swoją przyczynę w niekorzystnym wpływie żywności i napojów na leki. Niektóre z nich mogą powodować zaburzenia rytmu serca czy wzrost ciśnienia krwi.

Czytaj dalej »


Światowy Dzień Ochrony Środowiska

05 czerwca 2018

Swiatowy Dzien Ochrony Srodowiska

     Światowy Dzień Ochrony Środowiska obchodzony 5 czerwca jest najpopularniejszym dniem pozytywnych działań na rzecz środowiska na całym świecie. Ideą tego święta jest zwrócenie uwagi świata na problemy związane z zanieczyszczeniem i ochroną ekosystemu. Podniesienie świadomości ekologicznej, a także pobudzenie ludzi do aktywnej działalności na rzecz ochrony przyrody.

Czytaj dalej »


>