Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Maj 2019


Wody artezyjskie – czym są, jak powstają?

08 maja 2019


O wodach artezyjskich słyszał niemal każdy, za to nie każdy wie, czym one są. Kojarzone są często z niesamowitą czystością, ale czy to prawda? A jeśli tak, to czemu ją zawdzięczają? Jaka jest różnica między wodami artezyjskimi a subartezyjskimi? Dowiedz się wszystkiego, o wodach artezyjskich!

Czytaj dalej »Woda termalna – ukojenie i odświeżenie

07 maja 2019

woda termalna

Woda termalna może być produktem samym w sobie – jako woda w sprayu – bądź stanowić składnik kosmetyków. Dzięki temu sprawdza się zarówno w lecznictwie, jak i kosmetologii. Woda termalna ma liczne właściwości, które wpływają na kondycję skóry oraz nasz wygląd. Warto sprawdzić, dlaczego używanie tego produktu korzystnie wpływa na organizm. Sprawdź, jakie zastosowanie ma woda termalna i jak jej używać.

Czytaj dalej »


Recykling tworzyw sztucznych – czy zawsze jest możliwy?

07 maja 2019

tworzywa sztuczne

Proces biodegradacji tworzyw sztucznych, czyli wykonanych z polimerów nie występujących w naturze, trwa bardzo długo, nawet ok. 1000 lat. Dlatego właśnie nieodpowiedzialne traktowanie takich przedmiotów może być wyjątkowo groźne dla Ziemi. Na szczęście, aby zapobiec poważnym zmianom na naszej planecie, powstała idea recyklingu tworzyw sztucznych. Dowiedz się, na czym to polega i jak możemy przysłużyć się Ziemi!

Czytaj dalej »


Tworzywa sztuczne jako opakowania – już niedługo będą zakazane!

06 maja 2019

woda w kubeczku

W związku ze stanowiskiem Parlamentu Europejskie w sprawie zakazu sprzedaży przedmiotów jednorazowego użytku (plastikowych sztućców, talerzy, słomek czy patyczków do uszu) oraz z racji tego, że do 2030 roku wszystkie opakowania z tworzyw sztucznych mają nadawać się do recyklingu, świat, który teraz znamy, mocno się zmieni. Nasza rzeczywistość obraca się wokół rzeczy, z których duża część to tworzywa sztuczne. Zmieni się także rynek związany z tworzywami sztucznymi. Jednak czy produkty te mają jedynie wady? Jak powstają i czym dokładnie są? Warto poznać te informacje zanim tworzywa sztuczne, jako opakowania, staną się całkowicie zakazane!


Czytaj dalej »


Woda z lodowca – nieziemski smak czy chwyt marketingowy?

06 maja 2019

woda z lodowca

Dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu to jedna z kluczowych zasad prawidłowego funkcjonowania. Każdego dnia osoba dorosła powinna wypić minimum 2 litry wody (nie wliczając w to treningów). Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wód, dzięki czemu każdy może znaleźć taką wodę, która najbardziej mu odpowiada. Również sposób pakowania płynu jest istotny – można wybrać różne rodzaje butelek plastikowych, butelki szklane bądź dystrybutory z wodą. Jedną z alternatyw dla wody mineralnej czy źródlanej jest woda z lodowca, która od jakiegoś czasu budzi dość duże zainteresowanie. Warto sprawdzić, czy zawdzięcza je nieziemskiemu smakowi, czy raczej dobrze prowadzonej kampanii marketingowej!

Czytaj dalej »


>