Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Kwiecień 2018


Światowy Dzień Ziemi

20 kwietnia 2018

Światowy Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi to  globalne wydarzenie mające na celu promowanie postaw ekologicznych w światowych społeczeństwach. To dzień ekologicznej refleksji nad losem planety , na której żyjemy. Corocznie w dniu 22 kwietnia światowi przywódcy uświadamiają nam problemy związane ze zmianami klimatu, przeludnieniem, wymieraniem gatunków czy brakiem wody.

 
Czytaj dalej »


7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia

06 kwietnia 2018

Światowy Dzień Zdrowia

     Zdrowie - warto o nie dbać zawczasu, o czym przypomina każdego roku Światowy Dzień Zdrowia obchodzony 7 kwietnia, a organizowany przez WHO (World Health Organization).

"Zdrowie dla wszystkich " to hasło przewodnie Światowego Dnia Zdrowia 2018, podczas którego dyskutuje się o problemach zdrowotnych i szuka sposobów na ich rozwiązanie. Celem tego wydarzenia jest skupienie uwagi na zapewnieniu każdemu człowiekowi opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie, niezależnie od zasobów finansowych czy miejsca zamieszkania.

Co najmniej połowa światowej populacji nie ma dostępu do niezbędnych usług medycznych.

Niezwykle ważne są słowa Dyrektora Generalnego WHO: "Nikt nie powinien wybierać pomiędzy śmiercią, a trudnościami finansowymi. Nikt nie powinien wybierać pomiędzy kupieniem leków, a kupieniem jedzenia".

Czytaj dalej »


Filtry do wody - instalacja, efekty

03 kwietnia 2018

Filtr do wody Kalix

Filtry do wody - jakie wybrać?

Wodę czerpie się z wodociągu lub samodzielnie, np. ze studni. Za jakość wody studziennej i miejskiej odpowiadają założone filtry do wody. Filtry do wody założysz w dowolnym pomieszczeniu, np. w łazience lub kuchni.

Czysta i idealna woda w kranie jest możliwa dzięki filtrom do wody. Założenie filtrów do wody w domu lub w biurze szybko i skutecznie pozwoli na uzdatnienie wody, poprawiając jakość jej smaku. Równie dobrym rozwiązaniem jest wybór dystrybutora do wody, który jest wyposażony w filtr powietrza zasysanego do butli podczas użytkowania. Dzięki temu, woda z dystrybutora jest skutecznie chroniona przed zanieczyszczeniami.

Czytaj dalej »


>