Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Marzec 2019


Woda z imbirem - właściwości zdrowotne i odchudzające

11 marca 2019


Nie wszyscy wiedzą, że imbir, powszechnie stosowany jako przyprawa w kuchni azjatyckiej, ma szereg dobroczynnych właściwości, które wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Co więcej – hamuje rozwój negatywnych procesów w naszym organizmie, a także wspomaga odchudzanie. Nic więc dziwnego, że coraz popularniejsze staje się regularne picie wody z imbirem na czczo.


Czytaj dalej »


Woda żywa czyli woda jonizowana - jakie są jej właściwości?

08 marca 2019


Mimo tego, że chyba większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu, bardzo często zapominamy o spożywaniu zalecanych ilości wody. W wyniku tego dochodzi niestety do zakwaszania organizmu, które może prowadzić do powstawania wielu groźnych chorób. Na szczęście istnieje na to sprawdzony sposób – regularne spożywanie wody żywej. Woda żywa, czyli woda jonizowana, jest substancją o wielu dobroczynnych właściwościach, która nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, lecz także może stanowić środek wspomagający leczenie wielu chorób.

Czytaj dalej »


Woda strukturalna - jakie ma właściwości? Jak ją zrobić?

06 marca 2019


Woda pełni jedną z najważniejszych ról w organizmie - nie tylko stanowi ok. 70% całego ciała, lecz także jest obecna w tkankach, komórkach, kościach czy mózgu. Sprawuje przede wszystkim funkcję oczyszczającą, filtruje krew oraz zostaje wydalana wraz z toksynami z organizmu w postaci potu, moczu czy wydychanego powietrza. Odpowiada także za utrzymanie prawidłowej struktury i nawilżenia skóry - odpowiedni stan nawodnienia organizmu (wraz ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną) zapewnia spowolnienie postępujących wraz z wiekiem procesów starzenia. W związku z tym bardzo ważne jest uzupełnianie ubytków wodą jak najwyższej jakości. Na rynku obecnych jest wiele rodzajów wody, której jakość i skład różnią się między sobą. Od pewnego czasu jednak popularną ciekawostką jest woda strukturalna, która ma wielu zwolenników i równie dużą ilość przeciwników. Czym jest, jakie ma właściwości i jak uzyskać wodę strukturalną?


Czytaj dalej »


Czym tak naprawdę są tworzywa sztuczne i jaki mają wpływ na ekologię?

04 marca 2019

tworzywa sztuczne

Czym tak naprawdę są tworzywa sztuczne i jaki mają wpływ na ekologię?

Około 100 lat temu rozpoczęła się produkcja tworzyw syntetycznych, zwanych także tworzywami sztucznymi. Te innowacyjnego materiały nie tylko przyczyniły się do zrównoważonego rozwoju i wzrostu bezpieczeństwa, lecz także zrewolucjonizowały wiele dziedzin naszego codziennego życia. Mimo niekwestionowanych zalet, stanowią jednak także poważne zagrożenie dla współczesnego świata – głównie za sprawą wysokiej generacji odpadów. Czym tak naprawdę są tworzywa sztuczne, w jaki sposób wpływają na otaczający nas świat i wreszcie – czy zawsze są szkodliwe dla środowiska?


Czytaj dalej »


>