Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Luty 2018


Espresso macchiato - czym się charakteryzuje, z czym je podawać?

26 lutego 2018

Segafredo Vending Espresso Segafredo Vending Dolce Segafredo Aroma 100% Arabica

Kawa towarzyszy ludziom każdego dnia. Dodaje energii, pozwala się rozkoszować niezwykłym smakiem i niepowtarzalnym aromatem, dzięki którym każdy poranek wydaje się bardziej przyjazny. Ten uniwersalny napój ma także wiele właściwości, które pozytywnie wpływają na organizm ludzki. Istnieje kilka wariantów i rodzajów tego napoju. Jednym z nich jest kawa espresso. Sprawdź, czym się charakteryzuje i jak przygotować espresso macchiato.

Czytaj dalej »


Nowe skarby natury w naszej ofercie

20 lutego 2018

Herbata Herbapol

Herbata, zaraz po wodzie, broni tytułu  najpopularniejszego napoju na świecie. Stanowi doskonałą alternatywę dla kawy. Serwowana jest  podczas spotkań towarzyskich i biznesowych.

W ofercie GetFresh  przyszedł czas na łyk owocowej inspiracji – nowa linia herbat Premium marki Herbapol. Zamknięte w stylowych kopertkach liście herbaty, zioła i kawałki owoców, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pasjonatów herbaty.

Czytaj dalej »


Certyfikat HACCP - mamy go! Sprawdź jakie normy należy spełniać, aby go uzyskać?

07 lutego 2018

Certyfikat HACCP

Firmy, zajmujące się produkcją artykułów spożywczych, w tym zarówno żywności, jak i napojów oraz wody, poddawane są stałym kontrolom jakości, a także zachowania higieny produkcji żywności i artykułów spożywczych. Wszystko to ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa produkowanych artykułów oraz gwarancję ich najwyższej jakości. Aby przejść kontrolę pozytywnie, należy spełniać określone normy. Aby firma mogła uzyskać certyfikat HACCP. powinna spełniać wszystkie określone wymogi. Sprawdź, jakie warunki muszą zostać spełnione, aby producent mógł otrzymać ten certyfikat.

Czytaj dalej »


Rodzaje zanieczyszczeń wody - czym są spowodowane i jak wpływają na nasze zdrowie?

05 lutego 2018

Rodzaje zanieczyszczeń wody

Woda od początku dziejów Ziemi odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu wszystkich organizmów żywych. Zajmuje 70% powierzchni całej planety. Jest ona także na pierwszym miejscu w budowie człowieka, stanowiąc między 60 a 70% masy jego ciała. Jest na tyle obecna w życiu ludzi, że czasem zapominają o tym, jak bardzo jest ważna. Wiele czynników i motywów ludzkiego postępowania wpływa na obniżenie jakości wody. Sprawdź, jakie są rodzaje zanieczyszczeń wody oraz ich źródła.

Czytaj dalej »


Jakie są rodzaje wód podziemnych? Które z nich nadają się do wydobycia?

01 lutego 2018

wody podziemne rodzaje

Wody podziemne - rodzaje

Woda to niezbędna do życia substancja, bez której nie mógłby się obejść żaden organizm. Nic dziwnego, że ujścia rzek były kiedyś miejscem powstawania osad, gdzie rozwijało się rolnictwo i przemysł. Rzeki stanowiły wygodne szlaki do komunikacji i transportu.

Wody powierzchniowe to wciąż największe źródło cennych składników mineralnych. Wody podziemne to niezmienne źródło zaopatrzenia w wodę do picia, potrzebną w gospodarstwie i przemyśle. Wody podziemne w Polsce są niezwykle cenne, a ich zbiorniki mają ogromne znaczenie gospodarcze.

Czytaj dalej »


>