Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 

<

WPISY BLOGA: Styczeń 2019


Czy kawa na czczo jest zdrowa?

25 Stycznia 2019

Kawa

Kawa jest dobra na wszystko, jednak czy również na czczo? Warto się nad tym zastanowić, bo zapewne każdemu zdarzyło się kiedyś sięgnąć po kubek kawy w pośpiechu, przed śniadaniem, a dokładniej, zamiast śniadania. Znając wszystkie właściwości kawy, wiadome jest jej działanie pobudzające, a także pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu, jednak czy pita na pusty żołądek jest równie korzystna dla zdrowia? Oto garść informacji, dotyczących picia kawy na czczo, które warto znać, sięgając po poranny kubek kawy. Czytaj dalej »


SENIORZE, PIJ WODĘ!

21 Stycznia 2019

DZIEN BABCI I DZIADKA

Woda, niezbędny składnik naszej diety spełnia wiele funkcji w naszym organizmie. Jej głównym zadaniem jest utrzymywanie temperatury ciała na stałym poziomie. Istotną rolą wody jest także usuwanie toksyn i wszelkich szkodliwych substancji z organizmu. Niestety, ciało człowieka nie ma zdolności do magazynowania wody. Oznacza to, że jej straty należy na bieżąco uzupełniać. Wodę tracimy z organizmu w związku z różnymi procesami, także w procesie starzenia organizmu.

Czytaj dalej »


Kawa z olejem kokosowym - właściwości Bulletproof coffee

15 Stycznia 2019

Kawa z olejem kokosowym

Kawa od zawsze cieszy się dużą sympatią i popularnością, ale jak się okazuje, nie tylko w klasycznej formie. Na rynku pojawiają się jej coraz nowsze odsłony, które charakteryzują się oryginalnym smakiem, a dodatkowo wzbogacają kawę o dodatkowe właściwości. Jedną z takich nowości jest kawa z olejem kokosowym, znana pod tajemniczą nazwą Bulletproof Coffee. Na czym polega jej fenomen, jak ją przygotować i dlaczego warto ją pić? Czytaj dalej »


>