Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Pracodawco! Zadbaj o wodę dla Twoich pracowników!


<
07 czerwca 2017


Woda źródlana Dar Natury

Dostarczanie napojów dla pracowników to obowiązek, który ciąży na każdym pracodawcy, szczególnie w przypadku, gdy pracownicy są zmuszeni do pracy w warunkach uciążliwych np. gdy towarzyszy im zbyt wysoka lub niska temperatura w pomieszczeniach lub przestrzeniach otwartych. Absolutne minimum to woda dla pracowników, która jest niezbędna każdemu człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania przez cały dzień. Jak wybrać dobrą wodę do picia dla pracowników biurowych i nie tylko? Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze wody dla firmy!

Dystrybutor wody - rodzaj i pojemność butli


Istotnym punktem w wyborze wody dla pracowników jest dobór odpowiedniego rodzaju dystrybutora, pojemności butli czy ilości wody, do której pracownicy będą mieli zapewniony stały dostęp przez określony czas. W tym przypadku wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb - w tym ilości zatrudnianych przez nas pracowników czy aktualnej pory roku (zapotrzebowanie na wodę pitną jest o wiele większe latem niż zimą). Możemy zdecydować się na gotowe zestawy np. dystrybutor ceramiczny w połączeniu z kilkoma butlami lub skomponować własną ofertę dostosowaną do indywidualnego zapotrzebowania. Dobrym rozwiązaniem może też okazać się zakup specjalnego urządzenia filtrującego, które przypomina tradycyjny dystrybutor, ale jest podłączony bezpośrednio do źródła bieżącej wody. Jeśli mamy problem z wyborem odpowiedniej dla oferty dla swojej firmy, zdajmy się na pomoc profesjonalistów. Swoją radą, pomocą i doświadczeniem służy zawsze dostawca wody Dar Natury.


Woda do picia dla pracowników - jakość też jest ważna


Wybór dobrej wody do biura lub firmy nie ogranicza się tylko i wyłącznie do wyboru najlepszego dystrybutora. Bardzo duże znaczenie ma tu również jakość samej wody, która powinna być bogata w odpowiednie pierwiastki i minerały. Możemy zdecydować się na wodę mineralną lub wodę źródlaną, która sprawdzi się idealnie nie tylko jako woda dla pracowników do bezpośredniego picia, ale też (ze względu na swoje wyjątkowe właściwości) jako woda do gotowania czy przygotowywania innych napojów lub dań. Pamiętajmy o tym, że woda jest nam potrzebna nie tylko po to, by ugasić pragnienie, ale też dostarczać do organizmu te składniki, które zapewnią nam dobre samopoczucie przez cały dzień w pracy.


Sposób dostawy wody do firmy


Stojąc przed wyborem swojego dostawcy wody, warto też zwrócić uwagę na oferowany przez niego sposób dostawy zamówionego produktu. W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy bardzo doceniają możliwość zakupów online w dowolnym momencie dnia, a następnie dostawę wody dla pracowników bezpośrednio do firmy. To bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić nam sporo czasu. Podczas zakupów zwróćmy też uwagę, czy dostawca wody ma też do zaoferowania dodatkowe akcesoria np. w postaci kubeczków na wodę, wody butelkowanej czy innych produktów, które mogą przydać się nie tylko podczas standardowego czasu pracy, ale też szkoleń czy spotkań biznesowych.Tagi:    woda dla pracownikow    woda do biura    woda do firmy    woda dla firm    dystrybutor wody    woda do picia dla pracownikow    dostawca wody    woda dla pracownikow biurowych   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>