Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia


<
06 kwietnia 2018


Światowy Dzień Zdrowia

     Zdrowie - warto o nie dbać zawczasu, o czym przypomina każdego roku Światowy Dzień Zdrowia obchodzony 7 kwietnia, a organizowany przez WHO (World Health Organization).

"Zdrowie dla wszystkich " to hasło przewodnie Światowego Dnia Zdrowia 2018, podczas którego dyskutuje się o problemach zdrowotnych i szuka sposobów na ich rozwiązanie. Celem tego wydarzenia jest skupienie uwagi na zapewnieniu każdemu człowiekowi opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie, niezależnie od zasobów finansowych czy miejsca zamieszkania.

Co najmniej połowa światowej populacji nie ma dostępu do niezbędnych usług medycznych.

Niezwykle ważne są słowa Dyrektora Generalnego WHO: "Nikt nie powinien wybierać pomiędzy śmiercią, a trudnościami finansowymi. Nikt nie powinien wybierać pomiędzy kupieniem leków, a kupieniem jedzenia".

Zdrowie to najcenniejszy skarb. To miara dobrego życia i życiowych osiągnięć. Zdrowy tryb życia, racjonalne odżywianie, ruch na świeżym powietrzu to podstawy dobrego samopoczucia.

Aktywność- niezależnie od wieku - przynosi korzyści nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Życie w zgodzie z naturą pozwala dłużej cieszyć się zdrowiem i jest źródłem zadowolenia i satysfakcji. Sport przedłuża życie, zmniejsza m.in ryzyko chorób układu krążenia, które dzisiaj jest najczęstszą przyczyną zgonów na świecie.

  Zwrot w stronę natury to obecnie nie tylko chwilowy trend, ale świadomy wybór i filozofia życiowa, która obejmuje wszystkie jego sfery.

Zdrowie to jedna z głównych wartości firmy Get Fresh. Jako producent zdrowej wody, przykładamy szczególna uwagę do działań prozdrowotnych, na zewnątrz firmy, jak i wewnątrz- dbając o zdrowie swoich pracowników. Nasz produkt-naturalna woda źródlana Dar Natury, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Skutecznie nawadnia organizm, przyspiesza metabolizm, a także dostarcza cennych pierwiastków. Każdy dorosły człowiek powinien wypijać minimum 2 litry wody dziennie. Dlatego naszym pracownikom zapewniamy nieograniczony dostęp do naturalnej wody źródlanej. Zaburzenie granic między pracą a czasem prywatnym prowadzi do przemęczenia, kłopotów zdrowotnych i rodzinnych, a także wypalenia zawodowego. Dbając o równowagę pomiędzy życiem zawodowym i osobistym oferujemy 5 dniowy system pracy. Każdy pracownik ma możliwość uczęszczać na zajęcia sportowe, w wybranych ośrodkach rekreacyjnych w całej Polsce, dzięki firmowym karnetom sportowym. Dofinansowujemy również pakiety medyczne dla pracowników i ich rodziny. 

 

     Stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego zdrowia to ideał, do którego powinni dążyć wszyscy ludzie- apeluje WHO.
Zadaniem Światowej Organizacji Zdrowia w 2018 r jest inspirować, motywować i doradzać podmiotom związanym z powszechną opieką zdrowotną. To również wezwanie światowych liderów do wspierania krajów w dążeniu do Uniwersalnej Opieki Zdrowotnej (UHC), która jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Każdy człowiek ma wpływ na swoje samopoczucie, dokonując codziennych świadomych wyborów. Żyjmy w myśl zasady lepiej zapobiegać niż leczyć.


Tagi:    Swiatowy Dzien Zdrowia    World Health Organization    WHO   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>