Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Na czym polega dzierżawa ekspresów do kawy?


<
14 września 2017


dzierżawa ekspresów do kawy Saeco

Spotkanie biznesowe wymagają specjalnej oprawy, w tym również w postaci kawy, która stanowi najpopularniejszy napój na świecie. Podanie dobrej kawy jest częścią strategii budowania dobrego wizerunku firmy i relacji biznesowych. Co istotne, przygotowanie dobrej kawy nie jest równoznaczne z koniecznością zakupienia dobrego ekspresu ciśnieniowego, bowiem w tym zakresie można skorzystać z oferty firmy, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy.


Ekspres do kawy dla małej i dużej firmy

Skorzystanie z usług firmy, oferującej wynajem ekspresów do kawy, to dobre rozwiązanie dla firm, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Opcja ta sprawdzi się dobrze zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i tych o ładzie korporacyjnym. Przy dzierżawie ekspresów do kawy należy uwzględnić liczbę pracowników oraz spotkań biznesowych w miesiącu. Niewielkim firmom poleca się wynajem ekspresu Saeco Lirika OTC, który idealnie sprawdzi się zarówno do przygotowania klasycznej kawy czarnej, jak i kawy z mlekiem. Urządzenie to jest proste w obsłudze, którą znacznie ułatwia menu w języku polskim. Właściciele małych firm mogą postawić również na ekspres Saeco Royal Gran Crema, który jest łatwy w konserwacji. Decydując się na pierwszy z wymienionych ekspresów, można zakupić pakiet, pozwalający na przygotowanie ok. 30 kaw dziennie. Natomiast dzierżawa ekspresu Royal Gran Crema umożliwia zakup pakietu, z którego można zaparzyć od 30 do 60 kaw dziennie. Natomiast w firmach, w których jest duże zapotrzebowanie na kawę, dobrze sprawdzi się pakiet wraz wynajmem ekspresu Seaco Aulika TOP RI, w ramach którego można przygotować nawet 100 kaw dziennie.


Warunki dzierżawy ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresu do kawy jest rozwiązaniem bardzo wygodnym dla wielu przedsiębiorców, ponieważ nie muszą oni zaprzątać sobie głowy serwisowaniem sprzętu, jego czyszczeniem oraz koniecznością uzupełniania zapasów kawy. Poza tym zaletą wynajmu ekspresu do kawy jest również uniknięcie dużego wydatku na zakup dobrej jakości urządzenia. Nie bez znaczenia jest to, że takie rozwiązanie eliminuje wiele niedogodnień, związanych z naprawą ekspresu i jego czyszczeniem.


Koszty wynajmu ekspresów do kawy

Koszty dzierżawy ekspresów do kawy uzależnione są od wybranego wariantu. W przeliczeniu kosztów jednej filiżanki kawy najkorzystniejszym rozwiązaniem jest wybór opcji, pozwalającej na przygotowanie ok. 100 kaw dziennie. Nie jest to jednak rozwiązanie dla wszystkich – w przypadku mniejszych firm lepiej sprawdzą się skromniejsze pakiety.Tagi:    dzierzawa ekspresow do kawy    dzierzawa ekspresu do kawy    wynajem ekspresow do kawy    wynajem ekspresu do kawy    najem ekspresow do kawy   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>