Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Filtry do wody w biurze - biznesowy look w Twojej firmie!


<
26 czerwca 2017


Filtry do wody od Get Fresh

Według badań, aby zapewnić organizmowi odpowiednie warunki funkcjonowania, dorosły człowiek powinien spożywać w ciągu dnia 1,5-2 litry wody. Ponieważ połowę życia spędzamy w pracy, to właśnie tam pijemy najwięcej. W polskim prawie istnieje zapis mówiący, że o tym, że pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom dostęp do wody pitnej. Oczywiście w dzisiejszych czasach nawet woda w kranie nadaje się do spożycia, jednak dużo bardziej profesjonalnie wyglądają wolnostojące dystrybutory zapewniające dostęp do zimnej i ciepłej wody.

Dlaczego warto zainwestować w filtry do wody w biurze?

Chłodna, dobrze oczyszczona woda, ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie lecz również na produktywność pracowników. Ludzki mózg w 85% składa się właśnie z wody, nic więc dziwnego, że to od prawidłowego nawodnienia organizmu zależą nasze procesy myślowe. 

Badania przeprowadzone na londyńskich uczelniach dowiodły, że osoby spożywające regularnie w ciągu dnia czystą wodę, wykazują lepsze zdolności koncentracji, zapamiętywania, oraz logicznego rozumowania, tym samym zwiększając  zyski dla firmy.
Dodatkowo udostępnienie filtrów do wody w biurze, poprawia wizerunek danej firmy oraz pozytywnie wpływa na organizację pracy w biurze.

Filtry do wody w biurze a spotkania biznesowe.

Spotkania biznesowe na których omawiane są najważniejsze kwestie firmowe, potrafią trwać wiele godzin, w takiej sytuacji nie można zapomnieć o zapewnieniu gościom napojów.
Do tej pory jedyną akceptowalną formą serwowania wody podczas tego typu spotkań były szklane butelki stojące na osobnym stoliku na przekąski. Obecnie, głównie ze względów oszczędnościowych i ekologicznych, dużo częściej obserwuje się na takich stolikach dzbanki z wodą i eleganckie szklanki. Idąc krok do przodu, wystarczy w sali konferencyjnej postawić dwa-trzy filtry do wody, dzięki którym każdy z uczestników może w dowolnej chwili napić się czystego płynu w takiej temperaturze, na jaką akurat mają ochotę.

Filtry do wody w biurze- lepsza jakość wody

Dostępna w kranach woda, chociaż jest zdatna do spożycia, obfituje w zanieczyszczenia, dlatego zaleca się jej przegotowanie lub oczyszczenie. Specjalistyczne filtry do wody tworzone są z półprzepuszczalnej błony membrany z mikrootworami, które są mniejsze od większości zanieczyszczeń, bakterii oraz wirusów, dzięki czemu usuwają ponad 90% niepożądanych związków oraz mikrobów. Jednocześnie filtry te przepuszczają niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu sole mineralne i inne pierwiastki.

Eleganckie filtry do wody w biurze.

Filtry do wody to nie tylko duże, toporne urządzenia, zajmujące połowę firmowej kuchni. Dobrze zdają sobie z tego sprawę specjaliści z GetFresh, którzy zapewniają firmom małym i dużym eleganckie filtry do wody o niewielkich rozmiarach dopasowanych do wielkości biura. Filtry nie muszą być zaopatrywane w dodatkowe baniaki, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca i zapewniają stały dostęp do wody pitnej.

Jakie korzyści przyniosą filtry do wody w biurze?

  • stały dostęp do zimnej i ciepłej wody

  • wodą o przejrzystym kolorze, neutralnym zapachu i przyjemnym smaku

  • wygoda użytkowania

  • oszczędność pieniędzy zwykle wydawanych na butle i zgrzewki wody

  • w niektórych modelach istnieje możliwość uzyskania wody gazowanej

  • dzięki oczyszczeniu wody, w czajnikach i ekspresach nie osadza się kamień

  • istnieje możliwość wypożyczenia filtra

  • możliwość dostosowania filtra do swoich potrzeb

  • przefiltrowana woda ma pozytywny wpływ na zdrowie pracowników


Tagi:    dystrybutor wody    dystrybutor do wody    dystrybutor wody cena    woda do firmy    woda dla firm   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>