Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Ekspresy do kawy - zobacz jak to działa


<
21 sierpnia 2017


Ekspresy do kawy saeco

Wybór dobrego ekspresu do kawy do firmy nie jest zadaniem prostym. Podczas poszukiwania odpowiedniego urządzenia należy wziąć pod uwagę kilka kwestii: zarówno jakość maszyny, jak i rodzaj i smak kawy, która może być w niej przygotowywana. Nie bez znaczenia jest również wygoda oraz cena wybranego rozwiązania. Ekspresy do Kawy Dar Natury to połączenie doskonałej kawy i dobrej jakości urządzeń, a to wszystko w atrakcyjnej ofercie.

Dobry ekspres do kawy do firmy - dlaczego to takie ważne?

Decydując się na zakup ekspresu do firmy, należy mieć na uwadze przede wszystkim fakt, że urządzenie to będzie często używane. Z tego względu warto wybrać ekspres, który wyróżnia się odpowiednią jakością wykonania, jest odporny na uszkodzenia oraz wydajny, pozwalając na zaparzenie wielu kaw bez ryzyka wystąpienia usterek. Najlepiej sprawdzają się ekspresy do kawy przeznaczone do użytku profesjonalnego. Nie oznacza to jednak, że nie da się ich umieścić w niewielkich pomieszczeniach. Ekspresy do kawy to urządzenia, które sprawdzą się także tam, gdzie nie ma wiele miejsca, dzięki czemu wszędzie można cieszyć się doskonałą kawą.

Ekspresy do kawy - Dar Natury

Dobry ekspres do kawy to jednak nie wszystko, co jest niezbędne, aby pracownicy firmy mogli cieszyć się doskonałym napojem w przerwie od swojej pracy. Ważne jest również, by wybrać atrakcyjną ofertę z doskonałą kawą dostarczaną zawsze na czas. Zastanawiasz się, jaki ekspres do kawy wybrać?

Dar Natury proponuje swoim klientom trzy pakiety, dostosowane do potrzeb zarówno mniejszych, jak i większych firm. Są to:

  • pakiet Barista 2, w skład którego wchodzi ekspres Saeco Lirika OTC oraz 2 kg kawy ziarnistej Segafredo. Zapewnia to parzenie do 30 kaw dziennie. Dzięki niewielkim rozmiarom ekspresu możliwe jest ustawienie go nawet w niewielkim biurze, a ilość kawy jest odpowiednia dla kameralnej firmy.

  • pakiet Barista 4, w skład którego wchodzi ekspres Saeco Royal Gran Crema oraz 4 kg kawy ziarnistej Segafredo. To pakiet odpowiedni dla nieco większych firm ze względu na ilość kawy, wystarczającą na parzenie od 30 do nawet 60 kaw dziennie.

  • pakiet Barista 6, w skład którego wchodzi ekspres Saeco Aulika TOP RI oraz 6 kg kawy ziarnistej Segafredo. Wystarcza to na zaparzenie do 100 kaw dziennie, jest to zatem opcja doskonała dla większych firm, gdzie pracownicy lubią delektować się kawą w przerwach od wykonywania obowiązków.

Jak to działa, czyli dlaczego warto wybrać pakiet dobry ekspres do kawy wraz z zapasem mieszanki?

  • Segafredo to włoska, aromatyczna kawa, która dzięki wybranemu pakietowi może być codziennie w zasięgu ręki

  • Ekspresy do kawy Saeco to urządzenia doskonałej jakości, które pozwalają na parzenie świetnej w smaku kawy

  • wygoda. Dzięki pakietowi kawa zostanie dostarczona do firmy, a ponadto masz zapewniony serwis ekspresu. Nie musisz się martwić, że coś się zepsuje i nie będziesz potrafił tego naprawić.

  • niskie koszty. Nie musisz płacić całej kwoty jednorazowo, zamiast tego co miesiąc wpłacasz niewielką pakietową opłatę.

Po zamówieniu i oddaniu do użytku wybranego ekspresu do kawy, opinie pracowników pozwolą ci szybko sprawdzić trafność swojej decyzji.Tagi:    ekspresy do kawy    jaki ekspres do kawy    ekspres do kawy opinię    dobry ekspres do kawy    ekspresy do kawy saeco   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>