Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Dystrybutor z gorącą wodą – jak to działa


<
15 marca 2017


Dystrybutor z gorącą wodą
Dystrybutor gorącej wody to jeden z rodzajów dystrybutorów wody, który oferuje bardzo szybki dostęp do gorącej wody. W urządzenie to warto wyposażyć firmę, biuro czy też inne miejsce pracy. Dowiedz się, jak działa dozownik gorącej wody i dlaczego warto w niego zainwestować!

Zastosowanie dystrybutora gorącej wody

Dystrybutory wody zazwyczaj są nam znane z bieżącym dostępem do chłodnej wody, która jest poddana filtracji i w pełni przystosowana do bezpiecznego spożycia. W firmach czy też biurach znajdują się takie dozowniki wraz z podajnikiem jednorazowych plastikowych kubeczków. Tego rodzaju dystrybutory są niezastąpione, jednak nie sprawdzą się wówczas, gdy natychmiast potrzebujemy gorącej wody, a czasem nawet i wrzątku. Właśnie do tego celu są przeznaczone dystrybutory do gorącej wody lub dystrybutory wody pitnej z funkcją wydawania wody gorącej. Wówczas, taki dystrybutor pozwala nie tylko napić się wody poddanej filtracji, lecz także przygotować kawę, herbatę czy też posiłek typu instant.

Jak działa dystrybutor do gorącej wody?

Dystrybutor do wody, z którego można pobierać gorącą wodę musi być do tego specjalnie przystosowany. Otóż powinien on mieć zamontowany nie tylko odpowiedni filtr uzdatniający wodę do picia, ale także grzałkę, umożliwiającą odpowiednie podgrzanie wody. Wiele dystrybutorów gorącej wody posiada opcję wyboru temperatury, do której wysokości ma być nagrzana woda. To bardzo praktyczna funkcja, ponieważ pozwala dopasować ciepło wody do zastosowania, względem jakiego chcemy ją wykorzystać. Istotne znaczenie ma również właściwy dozownik, z którego uchodzi gorąca woda. Powinien on dozować wodę w formie wąskiego strumienia, bez obaw, że będzie ona pryskać. To bardzo ważne w odniesieniu do bezpieczeństwa użytkowników takiego dystrybutora gorącej wody.

Wybierz dobry dozownik gorącej wody

Zanim przystąpisz do wyboru dystrybutora wody pitnej, powinieneś przeanalizować oferty dostawców tego urządzenia. Jednym z nich jest Dar Natury, który umożliwia zakup nie tylko dystrybutora, lecz także samej wody; zarówno do domu, jak i do firmy. Pozostając w temacie wyboru dystrybutorów gorącej wody, należy zwrócić uwagę nie tylko na sposób ich funkcjonowania. Został on opisany nieco wyżej i pokazuje zarówno mechanizm działania dystrybutora, jak i elementy, na które należy zwrócić uwagę. Dodatkowo, warto mieć świadomość innych funkcji tego urządzenia i wybrać takie, z którego w pełni będziemy korzystać. W ofercie Dar Natury znajdziesz dystrybutory gorącej wody (Standard, Business, Exclusive, Basic) z następującymi funkcjami i właściwościami:

  • obecność systemu “waterblock”, zabezpieczającego mimowolny wyciek wody z urządzenia;

  • model wolnostojący lub tzw. model nablatowy;

  • profesjonalny zestaw filtrów;

  • możliwość uzyskania wody gazowanej (funkcja gazowania wody).

Pamiętaj, że jeśli korzystasz zarówno z wody ciepłej, zimnej, chłodnej, jak i gorącej, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup dystrybutora, serwującego wodę w każdej temperaturze. Dzięki temu jedno urządzenie zaspokoi twoje potrzeby, a ty zaoszczędzisz nie tylko miejsce na jego przechowywanie, lecz także pieniądze. Korzystając z oferty Dar Natury możesz zamówić wielofunkcyjny dystrybutor wody pitnej, a także zaopatrzyć się w zapas wody, dostarczanej regularnie do umówionego wcześniej miejsca.Tagi:    dystrybutor do wody    woda z dystrybutora    dystrybutor wody pitnej    dystrybutor do goracej wody    dozownik goracej wody   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>