Ta strona używa ciasteczek. Pozostając na niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie.    Rozumiem    Więcej informacji
 
x

Czy spełniliśmy Twoje oczekiwania
w zakresie naszej oferty?


Tak Nie

Jak możemy Ci pomóc?

        


Wyślij

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Dziękujemy za wybranie GetFresh - Twojego dostawcy wody Dar Natury

22 493 77 11
Dział sprzedaży
801 205 805
Obsługa klienta
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach od 9:00 - 17:00
 


Jesteś naszym klientem? Czy wiesz jakie możliwosci proponuje Ci nasza Strefa Klienta?


<
18 lipca 2017


Strefa Klienta Dar Natury

Prawidłowe nawodnienie jest niezbędnym warunkiem dobrego samopoczucia i zdrowia. Dorosły człowiek powinien wypijać około 2 litrów wody dziennie, w przeciwnym razie zacznie odczuwać skutki odwodnienia - bóle głowy, zmęczenie, rzadsze oddawanie moczu, suchość skóry. Aby tego uniknąć, trzeba pić wodę! Na rynku dostępnych jest wiele opcji: mineralna, źródlana, z sokiem, gazowana, z dystrybutora - jaką wodę wybrać? Jeśli zależy Ci zarówno na wysokiej jakości Twojej wody, jak i niskiej cenie, a przy okazji cenisz sobie komfort - Strefa Klienta firmy Dar Natury to opcja dla Ciebie!

Woda źródlana z dostawą do domu? To możliwe! | Strefa Klienta


Jak działa Strefa Klienta firmy Dar Natury? To proste: na początku rejestrujesz się na stronie darynatury.pl. Następnie wybierasz dystrybutor wody, w zależności od swoich potrzeb, w ofercie dostępne są modele domowe oraz biurowe  z dodatkowymi funkcjami, np. podgrzewania wody oraz ilość i pojemność butli z wodą. Uzupełniasz formularz zamówienia i gotowe! Następnie kontaktuje się z Tobą konsultant firmy i na tym etapie ostatecznie zawieracie umowę sprzedaży. Ostateczny koszt usługi zależy od wielkości zamówienia - im większe, tym taniej, dlatego dystrybutor wody jest dobrą alternatywą dla wody butelkowanej w biurach i zakładach pracy. Co więcej, już nie musisz martwić się jeżdżeniem do sklepu - Twoja woda zostanie dowieziona pod same drzwi! Woda jest cyklicznie dostarczana, w ustalonym terminie. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych dostaw, możesz również zamówić je przez Internet, o dowolnej porze. Biura lub zakłady produkcyjne mogą uzupełnić swoje zamówienie o produkty dodatkowe Strefy Klienta firmy Dar Natury, takie jak kubeczki, syropy owocowe, kawa lub herbata.


Dlaczego warto wybrać wodę źródlaną Dar Natury?


Woda źródlana nadaje się do codziennego spożywania i do przygotowywania posiłków. Dzięki niskiemu stężeniu substancji mineralnych nawadnia komórki organizmu, jest też polecana dzieciom i osobom starszym. Wydobywa się ją z podziemnych złóż, chronionych przed zanieczyszczeniami z zewnątrz – dlatego jest krystalicznie czysta i nie musi być dodatkowo uzdatniana do spożycia. Celem uniknięcia skażenia po wydobyciu, jest ona natychmiast butelkowana. Woda Dar Natury jest pozyskiwana i butelkowana przy ujęciu w Rzeniszowie – z ekologicznych, nieskażonych terenów jury krakowsko-częstochowskiej.


Dlaczego należy pić wodę?


Umieszczenie w pokoju dystrybutora przypomina wszystkim domownikom lub pracownikom o konieczności regularnego picia wody. Odpowiednie nawodnienie ma wpływ na jakość wykonywanej pracy i samopoczucie. Woda odpowiada za najważniejsze życiowe funkcje, m.in.:

  • transportuje składniki odżywcze, hormony, enzymy, produkty przemiany materii,

  • bierze udział w metabolizmie pokarmów,

  • wraz z moczem usuwa toksyny i nadmiar soli

  • amortyzuje stawy i kręgosłup,

  • zapewnia stałą temperaturę ciała,

  • poprawia wydajność mózgu

  • nawilża gałkę oczną, wpływa na jakość widzenia

Już dziś skorzystaj ze Strefy Klienta firmy Dar Natury i zatroszcz się o zdrowie i wydajność twoich pracowników. W Strefie Klienta znajdziesz aktualną ofertę i promocje.


Tagi:    dar natury    strefa klienta    dar natury    strefa klienta    dar natury klient   


Dodaj komentarz

Nick*
Treść komentarza*

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*

Dodaj kometnarz


>